3CARGO dołącza do sieci Pall-Ex!

6 marca 2019by 3CARGO
3CARGO-PALLEX-1280x812.jpg
Nowa współpraca – nowe możliwości! Z przyjemnością informujemy, że od marca 2019 roku 3CARGO staje się Członkiem Regionalnym sieci Pall-Ex.

 

Pall-Ex, będąca europejską siecią dystrybucyjną ładunków paletowych, powstała w 1996 roku w Wielkiej Brytanii. W Polsce grupa wznowiła swoją działalność w 2017 roku, a w swojej sieci ma już ponad 25 lokalnych magazynów (depotów). Sieć działa w oparciu o model Hube and Spoke, w którym lokalni partnerzy codziennie dostarczają i odbierają towary z głównego magazynu (hubu). Model ten pozwala na sprawną i szybką obsługę przesyłek paletowych na terenie całego kraju.

 

Korzyści dla klienta!

 

Nowa współpraca z siecią zrzeszającą sprawdzonych i rzetelnych przewoźników z całej Polski ma przede wszystkim na celu wzbogacenie oferty na przewozy drobnicowe na terenie kraju. Nasi klienci zyskują dostęp do szybkich i korzystnych rozwiązań dystrybucyjnych, w tym dostaw w trybie premium – do 24 godzin oraz w systemie standardowym (economy) – do 48 godzin.

Pall-Ex to także doskonałe rozwiązanie dla tych klientów, którzy cenią sobie bliskość i bezpośredni kontakt z dostawcą usług logistycznych. Korzystając z sieci Pall-Ex klienci zyskują lokalnego „opiekuna”, z którym współpracują bez konieczności kontaktowania się z centralą. „3CARGO jako członek sieci Pall-Ex staje się lokalnym opiekunem firm i klientów z okolic Bielska-Białej, Pszczyny, Żywca i Cieszyna – informuje Kierownik Działu Transportu Krajowego Wojciech Maśka. – Co nie zmienia faktu, że oferta sieci Pall-Ex jest skierowana do wszystkich naszych klientów, bez względu na lokalizację” – dodaje.

Pall-Ex zapewnia ponadto dostęp do sieci europejskich, dzięki czemu realizacja przesyłek paletowych m.in. do takich krajów, jak Wielka Brytania, Rosja, Hiszpania czy Rumunia będzie jeszcze sprawniejsza. Wszystko to w oparciu o system pozwalający na bieżąco śledzić przesyłkę oraz otrzymywać raporty na całej trasie jej przewozu.

 

Z troski o środowisko

 

Model sieci paletowej stanowi nie tylko jedną z najskuteczniejszych metod dystrybucji towarów, ale dodatkowo pozwala na spore oszczędności oraz ograniczenie emisji CO2 w transporcie! Ponieważ w modelu tym towar odbiera i dostarcza członek sieci zlokalizowany najbliżej klienta, liczba przejechanych kilometrów oraz liczba samochodów dostawczych jest ograniczona do niezbędnego minimum. Dla 3CARGO ten aspekt współpracy ma szczególne znaczenie ze względu na naszą wizję odpowiedzialnego rozwoju.

Zapraszamy do współpracy! Zainteresowanych prosimy o bezpośredni kontakt z naszym Działem Handlowym – tel. +48 32 780 1117 e-mail: p.mitko@3cargo.com


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Nasi partnerzy:  Pall-Ex . PTCOCRIG Katowice . ABITBalkan Express . Igoria Trade 

Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image

Dołącz do subskrybentów! Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami, otrzymuj wartościowe porady i zyskaj dostęp do korzystnych promocji!

*  *  *

Tak, chcę dołączyć do CARGOpoczty (możesz zrezygnować w dowolnej chwili).

FreshMail.pl