3CARGO na 14. Międzynarodowym Kongresie PMI Poland Chapter

22 listopada 2019by 3CARGO
projekt-3CARGO-1280x812.jpg
Za nami jedno z najważniejszych wydarzeń związanych z project managementem w Polsce – Kongres PMI PC. W tym roku w gronie prelegentów Kongresu znalazła się Beata Krawczyk-Jastrzębska, Principal Managing Partner w 3CARGO, która w swojej prelekcji podzieliła się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w wypracowywaniu wartości biznesowej.

 

Od lewej: Michał Kasprzyk, Michał Dziamski (Członek Zarządu PMI PC), Przemysław Lelewski, Beata Krawczyk-Jastrzębska, Dagmara Kołodziejczyk (Coach), Małgorzata Beczała (3CARGO)

14. Międzynarodowy Kongres PMI Poland Chapter (XIV International Congress PMI Poland Chapter), który odbył się w dniach 18 – 20 listopada w Warszawie, dostarczył uczestnikom niezapomnianych wrażeń. Trzy dni pełne inspirujących wystąpień, wielkich osobowości i solidnej dawki wiedzy z zakresu zarządzania projektami. Trzy dni networkingu, ciekawych spotkań oraz historii sukcesów (Stories of Success), które poruszały, mobilizowały i dodawały skrzydeł.

kongres pmi pc
Prelekcja Beaty Krawczyk-Jastrzębskiej – historia sukcesu 3CARGO

Wśród nich historia sukcesu 3CARGO, opowiedziana z punktu widzenia osobowości, która firmę zbudowała od podstaw i która od lat stoi na jej czele, swoim zapałem i wizją inspirując nas wszystkich do działania. Żywe reakcje, z którymi spotkała się prelekcja wzbogacona charakterystycznymi dla 3CARGO grafikami, świadczą o tym, że środowisko zarządzające projektami jest otwarte i głodne autentyzmu, historii z życia wziętych, praktyk nieopartych na suchej teorii podręcznikowej, a na prawdziwej wizji człowieka, który w oparciu o wyznawane wartości zdołał zbudować markę stanowiącą wartość samą w sobie. Jesteśmy bardzo dumni i w tym miejscu pragniemy podziękować organizatorom za zaproszenie.

kongres pmi pc 2019
Lars Sudmann

Podczas Kongresu z przyjemnością wystąpiliśmy także w roli słuchaczy. Wśród wydarzeń i prelekcji, w których mieliśmy okazję wziąć udział, z pewnością warto wymienić wystąpienie Larsa Sudmanna, międzynarodowej sławy doradcy i trenera, który opowiedział słuchaczom m.in. o jednej z teorii, którą sformułował, a mianowicie The Spaghetti Principle of Innovation. Prezes Biznes Klub Polska, Artur Sójka, w zaledwie 10 minut zdołał przekazać słuchaczom najważniejsze kwestie związane ze skutecznym i owocnym networkingiem. Z kolei w panelu wykładów o jakże znaczącym tytule Future belongs to leaders, mieliśmy okazję wysłuchać porywającej prelekcji motywacyjnej Przemysława Lelewskiego, coacha i współtwórcy Akademii Trenera Edutainment (ETA) oraz wyróżniającego się spośród innych przemówień wystąpienia Rocco Spencera, który na grunt doradztwa biznesowego przeniósł swoje doświadczenia jako oficer piechoty Armii USA.

pmi pc 2019
Artur Sójka
Rocco Spencer
Debata

Podczas debaty, która odbyła się w pierwszym dniu Kongresu, poruszony został temat skutecznego wdrażania nowych pomysłów w firmie w erze ciągłych zmian. Gośćmi debaty byli Marcin Wasilewski, Dyrektor biznesu przemysłu energetycznego w firmie ABB, Tomasz Janka, Wiceprezes zarządu Poczty Polskiej, Ewa Palarczyk, Dyrektor wykonawcza ds. Projektów Inwestycyjnych w TAURON Polska Energia, Krzysztof Ogonowski, Prezes Silfra Consulting, oraz Waldemar Olbryk, członek zarządu Echo Investment.

kongres pmi pc 2019
Dariusz Sobczak

Duże wrażenie zrobiły na nas historie sukcesu, a wśród nich przede wszystkim wspaniałe i nieszablonowe wystąpienie Zbigniewa Czopa, Dyrektora Zarządzającego spółki Qpharma, który opowiadał o tym, jak powstała jego firma, oraz prelekcję Piotra Medyńskiego, Wiceprezesa Zarządu firmy Isolution, z którą znaleźliśmy wspólny mianownik, a mianowicie dumę z kultury organizacyjnej budowanej na ważnych dla nas wartościach. Z wielkim zainteresowaniem wysłuchaliśmy także wystąpienia Artura Zbroi, Senior Managera dla obszaru projektów logistycznych w Allegro.pl, który zrealizował od A do Z projekt Allegro Smart oraz prelekcji Dariusza Sobczaka z firmy Nanovo. Pan Sobczak opowiedział słuchaczom historię projektu Omnichannel, czyli sklepu łączącego sprzedaż stacjonarną ze sprzedażą online, zrealizowanego dla eobuwie.pl, który, nota bene, podczas uroczystej Gali PMI Poland Chapter został nagrodzony tytułem Projekt Roku 2019 PMI PC. Gratulujemy, jesteśmy pod wrażeniem!

projekt roku 2019
Gala PMI Poland Chapter – wręczenie nagrody Projekt Roku 2019
Gala. Od lewej: Małgorzata Beczała, Michał Dziamski, Beata Krawczyk-Jastrzębska, Peter Ivanow (przedsiębiorca, autor książki „Virtual Power Teams”)

Na wydarzeniu o takiej randze nie mogło zabraknąć znanych nazwisk. Wśród mówców znalazły się międzynarodowe autorytety w dziedzinie kierownictwa i konsultingu, autorzy książek, znani przedsiębiorcy, trenerzy i managerowie. Moderatorami Kongresu PMI PC byli znani i lubiani Maciej Orłoś oraz Michał Kasprzyk. Tym większa jest nasza radość z faktu, że znaleźliśmy się w tak szacownym gronie, a historia 3CARGO spotkała się z takim zainteresowaniem i uznaniem. Z niecierpliwością wyczekujemy przyszłorocznej edycji Kongresu!

Debata
Przemysław Lelewski i Maciej Orłoś

 


Moja firma ma przyszłość – orkiestra bez fałszu w symbiozie ze światem

Konspekt przemówienia Beaty Krwaczyk-Jastrzębskiej

1. Etyka – kiedy zdobyte doświadczenie służy do stworzenia nowej firmy.
– o tym, jak zacząć działać w branży na własną rękę, zachowując się przy tym etycznie (koncepcja błękitnego oceanu)

etyka i biznes

2. Czy szef musi być orkiestrą, czy wystarczy, że jest dyrygentem?
– szef orkiestra – o tym, czy faktycznie warto spróbować wszystkiego
– szef dyrygent – gdy nadchodzi czas, by część obowiązków oddelegować innym

3. Osobowość przed kompetencjami, czyli o tym, jak stworzyłam orkiestrę bez fałszu.
– Employer branding – o tym, jak sprawić, by ludzie chcieli dla Ciebie pracować
– Czy doświadczenie to przeżytek? – o tym, dlaczego w dzisiejszych czasach doświadczenie może zejść na dalszy plan

zespół

4. Społeczna odpowiedzialność biznesu.
– CSR – przyszłość sektora MŚP
– Dlaczego warto być odpowiedzialnym?
– W symbiozie ze światem – o tym, jak wdrażam CSR w swojej firmie

CSR


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Oddział firmy

Rokszyce II 10a
97-371 Piotrków Trybunalski
POLSKA

+48 793 657 676

w.maska@3cargo.com


Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image