transport międzynarodowy
Światło dzienne ujrzał już najnowszy ranking portalu i dziennika Puls Biznesu – Gazele Biznesu 2022, w którym znalazło się także 3CARGO!

Spis treści:

Debiut w Rankingu Najdynamiczniej Rozwijających się Firm

Miejsce 995 wśród najdynamiczniej rozwijających się firm sektora MŚP w Polsce (na 4594 firmy spełniające kryteria), 115. miejsce w województwie śląskim oraz 38. miejsce wśród firm zajmujących się transportem drogowym towarów w Polsce to debiut, z którego jesteśmy bardzo dumni.

„Ten bardzo dobry wynik w bardzo trudnych czasach to zasługa całego zespołu 3CARGO. Dzięki trafnej strategii, ścisłej współpracy przy jej wdrażaniu oraz wzajemnym zaufaniu, zgodnie z naszą polityką 3xZ (Zaufanie, Zaangażowanie, Zrozumienie), odnieśliśmy sukces, a „trudny” czas okazał się sprzymierzeńcem w dalszym rozwoju firmy” – mówi Małgorzata Beczała, Quality Managing Partner w 3CARGO.

Serdecznie gratulujemy wszystkim firmom wyróżnionym w rankingu i życzymy dalszych sukcesów!


O rankingu

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Gazelą Biznesu 2022 mogła zostać firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2019 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu (Gazele Biznesu 2022) sklasyfikowanych zostało 4597 firm z całej Polski.

Źródło: www.pb.pl

Firma transportowa 3CARGO zachęca do zapoznania się z innymi artykułami. Spedycja międzynarodowa – odkryj jej tajniki!
< Wróć do wpisów