Transport

Realizujemy kompleksowe usługi transportowe oraz spedycyjne na kierunkach unijnych i pozaunijnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Magazynowanie

Oferujemy kompletne usługi magazynowe, dystrybucyjne oraz składowanie pod dozorem celnym.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


Agencja celna

Zapewniamy pełną obsługę celną towarów w wymianie handlowej z krajami pozaunijnymi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ


16 sierpnia 2022

HM Revenue and Customs (HMRC) przypomina, że od 1 października 2022 r. firmy importujące towary do Wielkiej Brytanii muszą korzystać z nowego systemu CDS (Customs Declaration Service) dla deklaracji importowych.

15 lipca 2022

Import z Turcji? Eksport do Turcji? Pierwszy raz wcale nie musi być stresujący! Eksperci 3CARGO sprawnie i fachowo przeprowadzą Cię przez ten proces.

1 lipca 2022

W dniu 1 lipca Wielka Brytania wprowadza w życie cztery ułatwienia dotyczące składania deklaracji bezpieczeństwa i ochrony w wymianie handlowej z UE oraz resztą świata.

30 czerwca 2022

Rumunia idzie w ślady innych krajów uszczelniających swój system podatkowy. Na mocy nadzwyczajnego rozporządzenia rządu w kraju tym wprowadzony zostaje krajowy system e-Transport do monitorowania przewozu towarów o wysokim ryzyku fiskalnym.


WSZYSTKIE AKTUALNOŚCI


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image