facebook
AEO
Telefon:
+48 32 780 1111
ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
Aktualności
KOLEJNY MEGA-PROJEKT ZAKOŃCZONY SUKCESEM!

Z przyjemnością informujemy, że nasi specjaliści zakończyli szeroko zakrojony projekt związany z transportem elementów kompletnej linii produkcyjnej z Serbii do Polski.

   Polska firma Track Tec S.A., będąca liderem branży produkcji i dostaw systemowych rozwiązań dla infrastruktury kolejowej, w 2015 roku przejęła od Track Experts DOO wytwórnię podkładów strunobetonowych zlokalizowaną w serbskiej miejscowości Svilajnac (Track Tec - informacje). To przejęcie wzmocniło zaplecze produkcyjne spółki, która już teraz wytwarza prawie połowę wszystkich podkładów kolejowych zabudowywanych na polskiej sieci kolejowej.
   Spośród licznych ofert na przewóz elementów linii produkcyjnej Track Tec S.A. wybrał ofertę 3 CARGO. Nasi specjaliści z działu bałkańskiego oraz agencji celnej przez 3 tygodnie planowali, przygotowywali i nadzorowali przebieg operacji logistycznej na każdym jej etapie, w zakresie zaplanowania trasy i załatwienia niezbędnych zezwoleń, organizacji odprawy celnej w Serbii, organizacji transportu oraz odprawy celnej w Polsce. Dostarczyliśmy do załadunku i odprawiliśmy 21 samochodów, na których znalazły się m.in. suwnice, silos na cement, kontener morski oraz maszyny produkcyjne. Kulminacja nastąpiła w ostatnim tygodniu, kiedy to w przeciągu 4 dni załadowaliśmy 16 aut. Transporty wysyłane były głównie do Polski, ale również do Włoch.
   Ten dość skomplikowany pod względem celnym projekt został zrealizowany sprawnie i profesjonalnie dzięki pełnemu zaangażowaniu i współpracy poszczególnych działów 3 CARGO. Po raz kolejny udowodniliśmy, że zgrana praca zespołowa jest naszą mocną stroną i dzięki niej jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej wymagające i nietypowe zlecenia.