Akcja sadzenia drzew w 3CARGO

29 października 2019by 3CARGO
sadzimy-drzewa-1280x812.jpg
Kilkadziesiąt nowych drzew i krzewów (w tym drzewka owocowe) – to wynik akcji sadzenia drzew, która miała miejsce w ostatnią sobotę października na terenie Centrum Obsługi Towarów Celnych w Czechowicach-Dziedzicach.

 

Ostatni, jakże piękny i ciepły weekend października wykorzystaliśmy w pełni organizując na terenie 3CARGO projekt pod hasłem – „TLEN – z obowiązku wobec przyszłych pokoleń”. Połączyliśmy przyjemne z pożytecznym – obowiązek wynikający z decyzji o nasadzeniach zastępczych drzew i krzewów z zabawą oraz integracją przy wspólnych aktywnościach na świeżym powietrzu, w tym lekcjach zumby i jesiennym pieczeniu kiełbasy na ognisku!

Pogoda – jak na zamówienie – last minute z aurą muśniętą słońcem 😉 Było słonecznie, ciepło, a przy tym rodzinnie i tanecznie! Wszystkie rodziny i wszystkie nasz firmowe działy miały szansę, by zasadzić własne drzewko oraz zaprojektować własną tabliczkę pamiątkową/znamionową. Uczestnicy wykazali się przy tym projekcie wyjątkową pomysłowością – dział marketingu chyli czoła!

Niektórzy z nas poszli o krok dalej i pod korzeniami pozostawili kapsuły czasu – listy dla potomności zamknięte w szklanych butelkach. Pomysł ten w szczególności przypadł do gustu dzieciom, które z ogromnym zaangażowaniem tworzyły przesłania dla ludzi z przyszłości.

Celem projektu jest zalesienie planety w skali mikro – czyli na własnym podwórku. Coś, o co powinien zadbać każdy z nas. Teraz z niecierpliwością oczekujemy na wiosnę i na pierwsze zielone pąki na naszych 3CARGO-wych i familijnych drzewkach! Was wszystkich również zachęcamy do podobnych inicjatyw! My na ten rok możemy z satysfakcją odhaczyć wykonanie zadania – good job 3CARGO-wicze! Pełna galeria zdjęć dostępna jest na naszym profilu na Facebooku.

 

 

 


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Oddział firmy

Rokszyce II 10a
97-371 Piotrków Trybunalski
POLSKA

+48 793 657 676

w.maska@3cargo.com


Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image