Współpracujesz z bułgarskim kontrahentem? Eksport? A może import? Brakuje Ci CZASU na formalności? Chcesz aby ktoś zrobił TO za Ciebie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Przedstawiamy Ci BULL, czyli Bułgarską Usługę Logistyki Lądowej – nasz nowy produkt, dzięki któremu Twoje importy bądź eksporty w drobnicy będą prostsze niż kiedykolwiek!

Bułgaria to kraj, który dla polskich przedsiębiorców staje się z roku na rok coraz atrakcyjniejszy. Potwierdzają to liczby. Wartość polsko-bułgarskiej wymiany handlowej w 2016 roku była o 10% wyższa niż rok wcześniej i wyniosła ponad 1,5 mld euro. Trend wzrostowy utrzymał się również w zeszłym roku. Konkurencyjność bułgarskich towarów w Polsce rośnie, podobnie jak popularność naszych rodzimych produktów w Bułgarii.

3CARGO uważnie obserwuje trendy w międzynarodowej wymianie handlowej i wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu na obsługę logistyczną kierunku bułgarskiego z przyjemnością informujemy, że z myślą o eksporterach i importerach sektora MŚP uruchomiliśmy nową stałą linię drobnicową.

BULL to oferta dla wszystkich firm, które regularnie wysyłają swoje towary do Bułgarii, bądź też z Bułgarii importują. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w organizacji transportów na linii Polska-Bułgaria-Polska oraz stałej współpracy ze sprawdzonym partnerem bułgarskim oferowana przez nas usługa BULL jest kompleksowa oraz realizowana fachowo i sprawnie. Transporty odbywają się pomiędzy naszym Centrum Obsługi Towarów Celnych w Czechowicach-Dziedzicach, a magazynem naszego bułgarskiego partnera zlokalizowanym w Sofii.

Linia BULL gwarantuje:
– regularne wyjazdy drobnicowe dwa razy w tygodniu*;
– brak limitów i dodatkowych warunków;
– szybki czas tranzytu (3 dni robocze);
– przewóz ładunków niestandardowych;
– indywidualne podejście do każdego zlecenia;
– transport w systemie door-to-door;
– stawkę transportową „all-in” – bez dodatkowych opłat i ukrytych kosztów;
– przewóz materiałów niebezpiecznych;
– możliwość skorzystania z ubezpieczenia CARGO.

Co to oznacza dla Ciebie?
– zapewniamy Twojej firmie stałą i regularną obsługę logistyczną wymiany towarowej z bułgarskim kontrahentem – masz pewność, że Twój towar wyjedzie z Polski w każdą środę oraz w piątek (towary importowe wyjeżdżają z Bułgarii w każdy piątek);
– dzięki dużej elastyczności BULL zyskujesz swobodę w planowaniu swoich transportów – przewieziemy dla Ciebie towary zarówno spaletyzowane, jak i niestandardowe – od pojedynczych kartonów po duże ładunki;
– masz dostęp do bieżących informacji odnośnie lokalizacji ładunku na każdy etapie przewozu;

Zaufaj sprawdzonej firmie, która od lat specjalizuje się w organizowaniu transportów do Bułgarii i przekonaj się, jak wiele możliwości daje Ci Bułgarska Usługa Logistyki Lądowej – BULL!


*(23/03/2022) – wyjazdy eksportowe odbywają się trzy razy w tygodniu – we wtorki, środy i piątki – sprawdź Rozkład Jazdy 3CARGO

*(23/03/2022) – od 2022 roku oprócz Bułgarii i Grecji linia BULL obsługuje także takie kraje, jak Gruzja, Armenia i Azerbejdżan – sprawdź Rozkład Jazdy 3CARGO

< Wróć do wpisów