Gala jubileuszowa 3CARGO

4 marca 2019by 3CARGO
gala-10-lecia-1280x812.jpg
Cóż to był za wieczór! W piątek 1-go marca zespół 3CARGO świętował 10-lecie firmy. Uroczysta gala była podziękowaniem Zarządu dla wszystkich pracowników za ich codzienną pracę oraz zaangażowanie w rozwój marki.

 

Gala 10-lecia 3CARGO na długo pozostanie w naszej pamięci. W pięknym otoczeniu Dworku Eureka w Czechowicach-Dziedzicach, we własnym, firmowym gronie świętowaliśmy okrągły jubileusz naszej firmy. To był wieczór pełen radości i wzruszeń, pełen wspomnień, podziękowań, podsumowań i snucia planów na przyszłość.

Firmie 3CARGO od początku swojego istnienia przyświeca jeden główny cel – sprawna i kompleksowa obsługa logistyczna małych i średnich przedsiębiorstw. Realizujemy ten cel od przeszło 10-ciu lat wciąż rozwijając się, szukając nowych rozwiązań, otwierając się na nowe kierunki i nowe możliwości. Rok 2019 będzie kolejnym rokiem intensywnej pracy, odważnych projektów i dynamicznego rozwoju. Nasz zespół wciąż się powiększa, w firmie powstają nowe działy, a w głowach rodzą się nowe, ambitne pomysły.

Zespół 3CARGO podczas Gali 10-lecia bawił się wyśmienicie!
CEO Beata Krawczyk-Jastrzębska podczas przemówienia.

Beata Krawczyk-Jastrzębska w swoim przemówieniu podkreśliła, że zakładając własną firmę nie wyobrażała sobie dnia, w którym będzie świętować jej 10-lecie. „Dzisiejszy dzień nie został wymyślony, nie został wymarzony, to dzień zasłużony i ciężko wypracowany przez wiele osób, które stanęły na mojej drodze zawodowej i idą razem ze mną” – rzekła. Jesteśmy przekonani, że ambicja, odwaga, pracowitość oraz dar otaczania się właściwymi ludźmi pani Prezes, zaowocują kolejnymi latami sukcesów i dalszego rozwoju firmy 3CARGO.

Transport Managing Partner Piotr Kużdżeń podczas swojego wystąpienia skoncentrował się na tematach technicznych, produkcyjnych i rozwojowych. Podsumowując najnowsze dokonania firmy i prezentując plany Zarządu na najbliższe lata, pogratulował pracownikom sukcesów i podziękował wszystkim za wsparcie.

Obecnym dziękujemy za przybycie i chęć dobrej zabawy → fotogaleria w wersji nieoficjalnej ukaże się wkrótce na naszym profilu Facebookowym, do którego dołączenia serdecznie zapraszamy.

Zarząd 3CARGO w komplecie – (od lewej) Transport Managing Partner i Prezes 3CARGO Sp. z o.o. Piotr Kużdżeń, Wiceprezes 3CARGO Sp. z o.o. Małgorzata Beczała, Principal Managing Partner i CEO Beata Krawczyk-Jastrzębska, IT & Safety Managing Partner Dariusz Sporyś, Warehouse Managing Partner Mariusz Jastrzębski.

 

   

 


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Nasi partnerzy:  Pall-Ex . PTCOCRIG Katowice . ABITBalkan Express . Igoria Trade 

Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image

Dołącz do subskrybentów! Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami, otrzymuj wartościowe porady i zyskaj dostęp do korzystnych promocji!

*  *  *

Tak, chcę dołączyć do CARGOpoczty (możesz zrezygnować w dowolnej chwili).

FreshMail.pl