JUKEJ – drobnica z i do Wielkiej Brytanii!

11 maja 2022by 3CARGO
linia-drobnicowa-do-Wielkiej-Brytanii-1280x812.jpg
Nasza linia JUKEJ rozwija się! Wysyłasz lub sprowadzasz towary z Wielkiej Brytanii i szukasz stałego, dobrego rozwiązania transportowego? JUKEJ jest odpowiedzią na Twoje potrzeby!

 

Od momentu wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej proces obsługi wymiany handlowej pomiędzy Polską a UK uległ zmianie. Przedsiębiorcy musieli przygotować się na wszystkie procedury celne. Wynikają one z faktu, że Wielka Brytania po wyjściu ze wspólnoty traktowana jest jako kraj trzeci. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów współpracujących z brytyjskimi kontrahentami opracowaliśmy rozwiązanie transportowe, które ułatwi regularne wysyłki i odbiory towarów. W rok 2022 wkroczyliśmy z nowym produktem – linią JUKEJ działającą w oparciu o schemat milkrun.

Ogromna popularność naszego rozwiązania oraz bardzo duże zainteresowanie ze strony polskich i brytyjskich przedsiębiorców zadecydowały o tym, że postanowiliśmy przekształcić linię JUKEJ w stałą linię drobnicową! Oznacza to, że towary z całej Polski kompletowane są w naszym magazynie w Czechowicach-Dziedzicach, a następnie wysyłane w każdy piątek transportem drobnicowym do Wielkiej Brytanii. Podobnie wygląda kwestia importu z Wielkiej Brytanii – dzięki stałej współpracy ze sprawdzonym brytyjskim partnerem jesteśmy w stanie kompletować towary z terenu Wielkiej Brytanii na magazynie, skąd następnie są odbierane i wyruszają w podróż do Polski. O sprawną dystrybucję towarów po kraju dba nasz niezawodny dział krajowy.

Przewozy linią drobnicową JUKEJ to:

  • sprawny i regularny transport we współpracy ze sprawdzonymi przewoźnikami,
  • atrakcyjne ceny „all-in”,
  • stałe wyjazdy w każdy piątek – z Polski i z UK*,
  • dostawy „door-to-door”,
  • kompleksowa usługa obejmująca obsługę celną,
  • rozwiązanie ekonomiczne.

Znasz kod pocztowy swojego nadawcy/odbiorcy? Sprawdź naszą Mapę JUKEJ i zobacz, w której strefie cenowej się znajduje.

Nie zwlekaj! Zadzwoń lub napisz do nas już dziś! Wycenimy Twój transport i zorganizujemy dla Ciebie odbiór oraz dostawę.

+48 32 780 1117

sales@3cargo.com

 

 


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Oddział firmy

Rokszyce II 10a
97-371 Piotrków Trybunalski
POLSKA

+48 793 657 676

w.maska@3cargo.com


Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image