Kariera


Złóż aplikację

Rozpocznij pracę z nami!


Szukasz nowych wyzwań? Jesteś znudzony swoją dotychczasową pracą i chcesz nadać swojej karierze nowy kierunek? Zapraszamy do nas! Dołącz do 3CARGO i pracuj w młodym, dynamicznym zespole ludzi z pasją!

Jesteśmy firmą działająca na rynku TSL od 11 lat i w tym czasie zdołaliśmy wypracować silną i stabilną pozycję wśród liderów branży logistycznej. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych usług w zakresie eksportu oraz importu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zakres naszej działalności operacyjnej skupia się wokół: transportu międzynarodowego unijnego i pozaunijnego, usług magazynowych i agencji celnej.

Nasza siedziba – Centrum Obsługi Towarów Celnych w Czechowicach-Dziedzicach – to biurowiec, magazyn i siedziba agencji celnej w jednym. Nowoczesny, niezależny energetycznie obiekt został uruchomiony w 2017 roku i zapewnia naszym pracownikom pełen komfort oraz doskonałe warunki pracy.

Poznaj 7 powodów, dla których pokochasz pracę w 3CARGO!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi ofertami pracy, prosimy o przesłanie swojego CV pod adres:

rekrutacja@3cargo.com

Celem usprawnienia procesu rekrutacyjnego zaznacz w tytule wiadomości, na które stanowisko aplikujesz.

Czekamy na Ciebie!

Ze względu na intensywny rozwój naszej firmy, poszukujemy obecnie pracowników na następujące stanowiska:Logistyk magazynowy

Zostań magazynierem w 3CARGO (oddział w Piotrkowie Trybunalskim)

Agent Celny

Zostań agentem celnym w 3CARGO (oddział w Piotrkowie Trybunalskim)


INFORMACJE DLA KANDYDATÓW

Klauzula informacyjna 3CARGO

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  sześć miesięcy od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 2 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane   osobowe   mogą   być   udostępnione   podmiotom,   które   przetwarzają   dane   w imieniu   3CARGO   takim   jak:   dostawcy   usług   informatycznych,  które wykorzystujemy przy prowadzeniu rekrutacji oraz podmioty z którymi współpracujemy przy prowadzeniu rekrutacji.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez 3CARGO Sp. z o.o. S. K. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach ul. Świerkowicka 36 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez 3CARGO Sp. z o.o. S. K. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach ul. Świerkowicka 36 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Nasze oferty pracy można również znaleźć na Jooble.Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Oddział firmy

Rokszyce II 10a
97-371 Piotrków Trybunalski
POLSKA

+48 793 657 676

w.maska@3cargo.com


Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image