Kariera


Złóż aplikację

Rozpocznij pracę z nami!


Szukasz nowych wyzwań? Jesteś znudzony swoją dotychczasową pracą i chcesz nadać swojej karierze nowy kierunek? Zapraszamy do nas! Dołącz do 3CARGO i pracuj w młodym, dynamicznym zespole ludzi z pasją!

Jesteśmy firmą działająca na rynku TSL od 11 lat i w tym czasie zdołaliśmy wypracować silną i stabilną pozycję wśród liderów branży logistycznej. Naszą misją jest dostarczanie kompleksowych usług w zakresie eksportu oraz importu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Zakres naszej działalności operacyjnej skupia się wokół: transportu międzynarodowego unijnego i pozaunijnego, usług magazynowych i agencji celnej.

Nasza siedziba – Centrum Obsługi Towarów Celnych w Czechowicach-Dziedzicach – to biurowiec, magazyn i siedziba agencji celnej w jednym. Nowoczesny, niezależny energetycznie obiekt został uruchomiony w 2017 roku i zapewnia naszym pracownikom pełen komfort oraz doskonałe warunki pracy.

Poznaj 7 powodów, dla których pokochasz pracę w 3CARGO!

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi ofertami pracy, prosimy o przesłanie swojego CV pod adres:

rekrutacja@3cargo.com

Celem usprawnienia procesu rekrutacyjnego zaznacz w tytule wiadomości, na które stanowisko aplikujesz.

Czekamy na Ciebie!

Ze względu na intensywny rozwój naszej firmy, poszukujemy obecnie pracowników na następujące stanowiska:Logistyk magazynowy

Zostań magazynierem w 3CARGO!

Spedytor Międzynarodowy

Dołącz od zespołu spedytorów 3CARGO!

Agent Celny

Zostań Agentem Celnym w Agencji Celnej 3CARGO!

Asystent Spedytora Krajowego

Dołącz do zespołu spedytorów 3CARGO!

Asystent spedytora międzynarodowego

Dołącz do zespołu spedycji 3CARGO!

Specjalista ds. fakturowania

Dołącz do naszego działu finansowego!


INFORMACJE DLA KANDYDATÓW

Klauzula informacyjna 3CARGO

Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego.

Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez  sześć miesięcy od dnia przesłania CV.

Za zgodą kandydatów w okresie 2 lat od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

Dane   osobowe   mogą   być   udostępnione   podmiotom,   które   przetwarzają   dane   w imieniu   3CARGO   takim   jak:   dostawcy   usług   informatycznych,  które wykorzystujemy przy prowadzeniu rekrutacji oraz podmioty z którymi współpracujemy przy prowadzeniu rekrutacji.

Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez 3CARGO Sp. z o.o. S. K. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach ul. Świerkowicka 36 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Jeśli wyraża Pan/ Pani  również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji również, proszę o dostarczenie drugiej zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez 3CARGO Sp. z o.o. S. K. z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach ul. Świerkowicka 36 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Nasze oferty pracy można również znaleźć na Jooble.Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image