Firmy logistyczne borykają się z kolejnymi utrudnieniami w obsłudze wymiany handlowej z Turcją. Na szczęście 3CARGO ma gotowe rozwiązania!

W dobie pandemii COVID-19 transport międzynarodowy podlega licznym ograniczeniom ze względu na działania państw zmierzające do spowolnienia rozprzestrzeniania się koronawirusa wywołującego chorobę.

W dniu 21 marca władze tureckie wprowadziły zakaz wjazdu do Turcji dla obywateli kilkudziesięciu państw, w tym Polski i Ukrainy. Według interpretacji zakazu przez tureckie służby graniczne, objęci nim zostają również kierowcy zawodowi wykonujący międzynarodowe przewozy towarowe do Turcji, co stanowi obecnie poważne utrudnienie w realizacji transportów.

Kolejnym utrudnieniem jest fakt, że kierowcy tureccy powracający z zagranicy wysyłani są na obowiązkową 14-dniową kwarantannę, co znacznie uszczupla zasoby kadrowe tureckich firm logistycznych.

W zaistniałej sytuacji z przyjemnością informujemy, że w ścisłej współpracy z naszym partnerem tureckim możemy zaoferować naszym klientom alternatywne rozwiązania, które zapewnią ciągłość realizacji zleceń na importy i eksporty do Turcji. Bogata oferta naszego partnera obejmująca kolejowe przewozy kontenerowe to doskonały sposób na zabezpieczenie ciągłości dostaw w wymianie handlowej z partnerem tureckim bez konieczności przekraczania granicy przez kierowców polskich i tureckich!

Zachęcamy do kontaktu z naszym działem handlowym celem uzyskania szczegółów.

+48575450680

+48574450570

sales@3cargo.com

< Wróć do wpisów