Linia drobnicowa X-DOCK ma już rok!

14 maja 2019by 3CARGO
linia-drobnicowa-do-Słowenii-xdock-1280x812.jpg
W maju zeszłego roku firma 3CARGO uruchomiła nową linię drobnicową do Słowenii. W ciągu tych 12 miesięcy liczba zleceń obsługiwanych na tej linii uległa podwojeniu.

 

Linia X-DOCK to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów na transporty do takich krajów, jak Słowenia, Chorwacja czy Włochy. Dzięki sprawnej pracy działu bałkańskiego linia ruszyła w maju 2018 roku. Początkowo wyjazdy odbywały się dwa razy w tygodniu, obecnie polskie eksporty do Słowenii, Chorwacji i Włoch opuszczają Centrum Obsługi Towarów Celnych w Czechowicach-Dziedzicach w każdy wtorek, środę i czwartek, a w przypadku zwiększonej liczby zleceń wyjazdy organizowane są także w piątki. W przypadku importów ze wspomnianych krajów odbiory towarów od nadawcy odbywają się od poniedziałku do piątku.

Linia X-DOCK, oprócz stałych wyjazdów, gwarantuje także indywidualne podejście do każdego zlecenia, transport w systemie „door-to-door”, stawkę transportową „all-in” – bez dodatkowych opłat i ukrytych kosztów, brak limitów i dodatkowych warunków, przewóz ładunków niestandardowych oraz materiałów niebezpiecznych oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia CARGO.

O skuteczności oraz zadowoleniu klientów z usługi X-DOCK świadczą liczby. W 2018 roku liczba zleceń na linii Polska-Chorwacja-Polska wzrosła o 60% w stosunku do roku 2017. Jeszcze bardziej spektakularne wyniki nasz dział spedycji zanotował w obsłudze transportów z i do Słowenii (wzrost o 237,5%) oraz z i do Włoch (250%).

„Te wyniki to wyraźny sygnał, że kierunki południowe cieszą się wśród polskich przedsiębiorców rosnącą popularnością, zarówno jeżeli chodzi o eksporty, jak i importy – mówi Adrian Chromik, Kierownik Działu Drobnicy Bałkańskiej. – Rosnąca liczba zleceń na linii X-DOCK to także ogromny sukces działu bałkańskiego, który doskonale poradził sobie z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą uruchomienie nowej linii drobnicowej. Jesteśmy otwarci na kolejne wyzwania i planujemy stopniowe poszerzanie oferty naszych stałych linii drobnicowych. Nasi klienci – ich potrzeby, zapytania, kierunki ekspansji – to dla nas najlepsze źródło pomysłów na dalszy rozwój”.

Zapraszamy do współpracy!

Dział Handlowy: +48 32 780 1117


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Nasi partnerzy:  Pall-Ex . PTCOCRIG Katowice . ABITBalkan Express . Igoria Trade 

Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image

Dołącz do subskrybentów! Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami, otrzymuj wartościowe porady i zyskaj dostęp do korzystnych promocji!

*  *  *

Tak, chcę dołączyć do CARGOpoczty (możesz zrezygnować w dowolnej chwili).