W maju zeszłego roku firma 3CARGO uruchomiła nową linię drobnicową do Słowenii. W ciągu tych 12 miesięcy liczba zleceń obsługiwanych na tej linii uległa podwojeniu.

Linia X-DOCK to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie klientów na transporty do takich krajów, jak Słowenia, Chorwacja czy Włochy. Dzięki sprawnej pracy działu bałkańskiego linia ruszyła w maju 2018 roku. Początkowo wyjazdy odbywały się dwa razy w tygodniu, obecnie polskie eksporty do Słowenii, Chorwacji i Włoch opuszczają Centrum Obsługi Towarów Celnych w Czechowicach-Dziedzicach w każdy wtorek, środę i czwartek, a w przypadku zwiększonej liczby zleceń wyjazdy organizowane są także w piątki. W przypadku importów ze wspomnianych krajów odbiory towarów od nadawcy odbywają się od poniedziałku do piątku.

Linia X-DOCK, oprócz stałych wyjazdów, gwarantuje także indywidualne podejście do każdego zlecenia, transport w systemie „door-to-door”, stawkę transportową „all-in” – bez dodatkowych opłat i ukrytych kosztów, brak limitów i dodatkowych warunków, przewóz ładunków niestandardowych oraz materiałów niebezpiecznych oraz możliwość skorzystania z ubezpieczenia CARGO.

O skuteczności oraz zadowoleniu klientów z usługi X-DOCK świadczą liczby. W 2018 roku liczba zleceń na linii Polska-Chorwacja-Polska wzrosła o 60% w stosunku do roku 2017. Jeszcze bardziej spektakularne wyniki nasz dział spedycji zanotował w obsłudze transportów z i do Słowenii (wzrost o 237,5%) oraz z i do Włoch (250%).

„Te wyniki to wyraźny sygnał, że kierunki południowe cieszą się wśród polskich przedsiębiorców rosnącą popularnością, zarówno jeżeli chodzi o eksporty, jak i importy – mówi Adrian Chromik, Kierownik Działu Drobnicy Bałkańskiej. – Rosnąca liczba zleceń na linii X-DOCK to także ogromny sukces działu bałkańskiego, który doskonale poradził sobie z wyzwaniami, jakie niesie ze sobą uruchomienie nowej linii drobnicowej. Jesteśmy otwarci na kolejne wyzwania i planujemy stopniowe poszerzanie oferty naszych stałych linii drobnicowych. Nasi klienci – ich potrzeby, zapytania, kierunki ekspansji – to dla nas najlepsze źródło pomysłów na dalszy rozwój”.

Zapraszamy do współpracy!

Dział Handlowy: +48 32 780 1117

< Wróć do wpisów