Nowy partner – więcej korzyści – nowe możliwości!

9 kwietnia 2019by 3CARGO
nowa-współpraca-3CARGO-MARS-logistics-1280x812.png
Współpraca ze starannie wyselekcjonowanymi partnerami zagranicznymi to jeden z filarów naszej działalności, dlatego też z radością informujemy, że firma 3CARGO podjęła współpracę z jedną z wiodących tureckich firm logistycznych – MARS Logistics.

 

W 3CARGO nie ustajemy w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań logistycznych, dzięki czemu niezmiennie od lat zapewniamy sprawną i kompleksową obsługę importów i eksportów na kierunkach unijnych i pozaunijnych. Decyzja o zmianie partnera podparta była szeregiem analiz, a jej głównym celem jest poszerzenie zakresu oferowanych rozwiązań logistycznych o nowe możliwości, w tym transport lotniczy i morski.

Nie bez znaczenia jest także fakt, że firmę MARS Logistics i 3CARGO łączą priorytety i system wartości, niezwiązane z naszą bezpośrednią działalnością, a które mają ogromny wpływ na style zarządzania, funkcjonowania w otoczeniu lokalnej społeczności i miłość do naszej planety 😉 Nowa współpraca to nie tylko nowe możliwości logistyczne i sprawniejsza obsługa zleceń, lecz także jeszcze lepsza jakość w obsłudze klienta i wspólna polityka promująca działania proekologiczne i prospołeczne.

Przed nami nowe, rewelacyjne projekty i dalszy dynamiczny rozwój. A wszystko to po to, by rozwijać naszą ofertę oraz spełniać rosnące oczekiwania i potrzeby Was – naszych klientów! Za dotychczasową współpracę i zaufanie serdecznie Wam dziękujemy i zapraszamy do dalszej, jeszcze sprawniejszej i ciekawszej współpracy.


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Nasi partnerzy:  Pall-Ex . PTCOCRIG Katowice . ABITBalkan Express . Igoria Trade 

Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image

Dołącz do subskrybentów! Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami, otrzymuj wartościowe porady i zyskaj dostęp do korzystnych promocji!

*  *  *

Tak, chcę dołączyć do CARGOpoczty (możesz zrezygnować w dowolnej chwili).

FreshMail.pl