O nas

Działamy na rynku TSL od ponad 15 lat i w tym czasie zdołaliśmy wypracować silną i stabilną pozycję wśród liderów branży logistycznej. Cieszymy się zaufaniem Klientów oraz firm współpracujących.

Realizujemy przewozy międzynarodowe do większości krajów europejskich i pozaeuropejskich. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, a bliska współpraca naszych specjalistów ds. sprzedaży i spedytorów gwarantuje maksymalną korzyść dla zleceniodawcy.

Specjalizujemy się w organizacji regularnych i cyklicznych transportów do państw spoza Unii Europejskiej. Na rynku TSL cieszymy się opinią ekspertów na kierunkach tureckim i bałkańskim.

Nasza Agencja Celna posiada certyfikat AEO (Authorised Economic Operator), który jest rekomendowany przez Światową Organizację Cła. Certyfikat upoważnia ją, jako solidnego partnera organów celnych, do szeregu uproszczeń i przywilejów w urzędach celnych na świecie.

W 2017 roku uruchomiliśmy Centrum Obsługi Towarów Celnych w Czechowicach-Dziedzicach – jedyny taki obiekt w Polsce. COTC oferuje kompleksową obsługę towarów podlegających procedurom celnym, jak również zapewnia wyspecjalizowane i spersonalizowane usługi magazynowe.

Mamy świadomość naszych priorytetów, dlatego też zawsze dokładamy wszelkich starań, by spełnić oczekiwania naszych Klientów i zapewnić im usługę dopasowaną ściśle do ich potrzeb.


Nasza MISJA

Naszą misją jest świadczenie usług kompletnych i indywidualnie dopasowanych,
w zakresie eksportu oraz importu dla sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Beata Krawczyk-Jastrzębska, Principal Managing Partner Nasza WIZJA

Jako firma o ugruntowanej pozycji specjalisty od projektowania rozwiązań logistycznych, wspieramy lokalne i europejskie przedsiębiorstwa z sektora MŚP w realizacji ich celów strategicznych. W relacjach biznesowych budujemy zaufanie poprzez transparentność w działaniu, a nasza rzetelność to gwarancja komfortu dla Klienta. Rozwój naszej firmy cechuje innowacyjność, zaangażowanie i współpraca z lokalną społecznością oraz odpowiedzialność względem środowiska naturalnego.

Piotr Kużdżeń, Transport Managing Partner 

Usługi

Zakres usług świadczonych przez naszą firmę obejmuje:


 • transport drobnicowy
 • transport całopojazdowy drogowy
 • transport ekspresowy – dedykowany
 • transport multimodalny
 • transport nienormatywny
 • transport materiałów niebezpiecznych ADR


 • transport chłodniczy
 • kompleksowe usługi magazynowe
 • obsługę celną towarów (również w procedurze uproszczonej)
 • magazynowanie pod dozorem celnym
 • usługi dystrybucyjne

Dlaczego MY?

Decydując się na współpracę z nami zyskujesz:

JAKOŚĆ

oraz usługi na najwyższym poziomie. Współpracując z nami przekazujesz swoje sprawy marce cieszącej się prestiżem i zaufaniem przedsiębiorców. Gwarantuje Ci to poczucie bezpieczeństwa oraz komfort w prowadzeniu biznesu.

KOMPLEKSOWOŚĆ

w obsłudze. Dysponujemy zapleczem umożliwiającym całościową realizację Twojego zlecenia. Załatwisz wszystkie formalności w jednym miejscu, oszczędzając swój czas i pieniądze.

ELASTYCZNOŚĆ

w podejściu do Klienta. Dopasujemy rozwiązania logistyczne do Twoich potrzeb. Zyskujesz pewność, że przedstawiona przez nas propozycja będzie niosła ze sobą maksymalną korzyść dla Ciebie i Twojej firmy.

REGULARNOŚĆ

w realizacji zleceń. Zapewnimy Twojej firmie cykliczną i terminową obsługę towarów importowych oraz eksportowych. Przyczynimy się do zwiększenia efektywności i płynności Twojego biznesu.

RZETELNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Twoje zlecenie zostanie fachowo przygotowane i sprawnie zrealizowane. Zadbamy o bezpieczeństwo Twojego ładunku i zaplanujemy cały proces mając na względzie troskę o środowisko naturalne.

DOŚWIADCZENIE I DYSPOZYCYJNOŚĆ

Nasi specjaliści zapewnią Ci profesjonalne wsparcie oraz doradztwo na każdym etapie transportu. Będziesz zawsze na bieżąco i zyskasz dostęp do fachowej wiedzy z zakresu interesujących Cię aspektów.

PARTNERSTWO

we wzajemnych relacjach biznesowych. Wierzymy w to, że obustronny szacunek i transparentność w działaniu to najsolidniejsze podstawy do budowania długoterminowej i satysfakcjonującej współpracy opartej na zaufaniu.

Historia


2018

3CARGO Sp. z o.o. Sp.k. – nowi partnerzy, nowa forma prawna, nowe możliwości!!!

2017

otwarcie nowej stałej siedziby 3CARGO – Centrum Obsługi Towarów Celnych w Czechowicach-Dziedzicach

2015

w związku z poszerzeniem zakresu działalności firmy pojawia się nowa jakość – marka 3CARGO

2008

swoją działalność rozpoczyna firma rodzinna Balkan Express, specjalizująca się w transportach do krajów bałkańskich

Partnerzy:Firma Członkowska RIG i PTCOC

Jesteśmy firmą członkowską Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz Polsko-Tureckiej Izby Gospodarczej

Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Oddział firmy

Rokszyce II 10a
97-371 Piotrków Trybunalski
POLSKA

+48 793 657 676

w.maska@3cargo.com


Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image