Poradnik przedsiębiorcy


Ekspert 3CARGO radzi

Zachęcamy do zapoznania się z serią publikacji EKSPERT 3CARGO RADZI. Jest to cykl autorskich wywiadów z ekspertami z zakresu logistyki, i nie tylko! Ekspert 3CARGO radzi to zbiór porad dla przedsiębiorców, a także niezawodne źródło rzetelnych i ważnych informacji z zakresu organizacji procesów logistycznych, obsługi logistycznej wymiany handlowej, kwestii celnych oraz innych aspektów prowadzenia działalności importowej lub eksportowej.
Masz pytanie? Zadaj je naszym ekspertom! Pytania tematyczne można przesyłać na adres: ekspert@3cargo.com

Metoda podzielonej płatności VAT

Od lipca tego roku polscy przedsiębiorcy mają możliwość płacenia za faktury metodą split payment, czyli podzielonej płatności VAT. O nowych regulacjach Ministerstwa Finansów rozmawiamy z Małgorzatą Kulas – Główną Księgową 3CARGO.

Odprawa zdalna

Polscy przedsiębiorcy-importerzy mają możliwość korzystania z odprawy zdalnej importowej. O możliwościach i korzyściach płynących z tego typu rozwiązania rozmawiamy z Moniką Kosowską – Kierownikiem Agencji Celnej 3CARGO.

Logistyka dla e-commerce

Jak wybrać partnera logistycznego dla firmy działającej w branży e-commerce? O tym rozmawiamy z Mariuszem Jastrzębskim – Dyrektorem ds Logistyki Magazynowej 3CARGO.

Import pozaunijny

O czym należy pamiętać, przeprowadzając swój pierwszy import pozaunijny? O tym rozmawiamy z Anną Strawą, agentką celną 3CARGO oraz pełnomocniczką zarządu ds pozwoleń i kontaktów z administracją KAS.
Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Nasi partnerzy: PTCOCRIG Katowice . ABITBalkan Express . Igoria TradeTrejdoo

Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image

Dołącz do subskrybentów! Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami, otrzymuj wartościowe porady i zyskaj dostęp do korzystnych promocji!

*  *  *

Tak, chcę dołączyć do CARGOpoczty (możesz zrezygnować w dowolnej chwili).

FreshMail.pl