Przygoda 3CARGO z logistyką trwa już 10 lat!

24 września 2018by 3CARGO
obchody-10-lecia-3CARGO-v2-1280x812.jpg
Dekada organizowania transportów międzynarodowych i wspierania polskich przedsiębiorców w realizowaniu ich celów strategicznych – 3CARGO świętuje swoje dziesięciolecie.

Zakładając w 2008 roku własną działalność pod nazwą Balkan Express nasza pani Prezes Beata Krawczyk-Jastrzębska miała wizję przedsiębiorstwa, które wesprze logistycznie polski biznes. I miała cel – rozwijać tę firmę tak, by była konkurencyjna, innowacyjna, ekologiczna i nowoczesna. Od 10 lat skutecznie wciela ten cel w życie.

Kiedy 10 lat temu powstała moja firma zastanawiałam się jak przebrnąć przez tą magiczną granicę 3 lat, ale do dnia dzisiejszego nie skończył się mój proces tworzenia, więc wciąż czuję się zafascynowana tworzeniem w 3CARGO – Beata Krawczyk-Jastrzębska, Principal Managing Partner.

W 3CARGO realizujemy naszą misję z pasją i zaangażowaniem. Wszystkie nasze działania ukierunkowane są na to, by dostarczać kompleksowe wsparcie logistyczne dla sektora MŚP. Wiemy, jak ważne jest dla przedsiębiorców posiadanie zaufanego i sprawdzonego partnera, który zatroszczy się o logistyczną stronę ich biznesu. Nieustannie od dekady wspieramy, doradzamy i obsługujemy polskie firmy w procesie ich ekspansji na zagraniczne rynki.

Nowe wyzwania

W ostatnim czasie rozwój naszej firmy gwałtownie przyspieszył, co niesie ze sobą nowe wyzwania. To wszystko, co udało się nam osiągnąć:
– nowa siedziba,
– nowy magazyn,
– nowa forma prawna i zarząd,
– nowi pracownicy, których wciąż przybywa,
– nowe kierunki i nowe produkty;
jest efektem naszej zgranej pracy zespołowej. Bo 3CARGO to ludzie. I nasza Pani Prezes, która inspiruje, motywuje i steruje naszym zespołem, dzięki czemu wciąż sięgamy dalej i szukamy nowych rozwiązań, które ułatwią działalność naszym klientom.

Dziękujemy Wam za zaufanie!

Firma Transportowa

Wspólnymi siłami wypracowaliśmy jakość i markę, która jest rozpoznawalna i cieszy się zaufaniem naszych klientów. I nie kończymy na tym. Jestem pewien, że czekają nas kolejne wyzwania, kolejne lata dynamicznych zmian i rozwoju. Wszystko po to, by sprostać rosnącym oczekiwaniom polskich przedsiębiorców – Piotr Kużdżeń, Transport Managing Partner.

Firma Transportowa

Sezon świętowania uznajemy oficjalnie za otwarty! W zeszły piątek zespół 3CARGO spotkał się przy ognisku, by wspólnie świętować dziesięciolecie naszej firmy. Nasze kameralne przyjęcie było pierwszym z szeregu eventów zaplanowanych w związku z jubileuszem 10-lecia 3CARGO. Kolejnym wydarzeniem będą warsztaty Team Building, a zaraz po Nowym Roku finałowa Gala 10-lecia. Będziemy relacjonować na bieżąco 🙂

 

Firma Transportowa


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Nasi partnerzy:  Pall-Ex . PTCOCRIG Katowice . ABITBalkan Express . Igoria Trade 

Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image

Dołącz do subskrybentów! Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami, otrzymuj wartościowe porady i zyskaj dostęp do korzystnych promocji!

*  *  *

Tak, chcę dołączyć do CARGOpoczty (możesz zrezygnować w dowolnej chwili).

FreshMail.pl