RED – czyli nowe możliwości w eksporcie do Turcji!

25 stycznia 2018by 3CARGO
transport-Turcja-1280x812.jpg

Eksportujesz swoje towary do Turcji? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość! Już w ten piątek rusza nasz nowy produkt – linia RED!

Spis treści: 

Jak wiadomo, zapewnienie regularnej i sprawnej obsługi logistycznej towarów eksportowych oraz importowych to podstawa dla każdego przedsiębiorstwa, dla którego współpraca z odbiorcami zagranicznymi stanowi ważny element działalności. Sprawny i regularny transport produktów dla biznesu oznacza większą płynność oraz wiarygodność.

Z myślą o naszych obecnych i przyszłych Klientach, którzy wysyłają przesyłki do Turcji, otwieramy nową linię RED, czyli Regularną Ekspresową Drobnicę! Nasza ekspresowa linia drobnicowa do Turcji gwarantuje stałe wyjazdy – w każdy piątek, bez limitów i bez dodatkowych warunków. Ponadto zapewniamy także regularną obsługę towarów importowych.

Nasz dział krajowy zorganizuje odbiór Twojego towaru z każdego miejsca w Polsce! Towar jest następnie transportowany, przeładowywany i wysyłany do Turcji z naszego Centrum Obsługi Towarów Celnych (COTC) w Czechowicach-Dziedzicach, które zapewnia kompleksowe usługi logistyczne, celne i magazynowe.
Ale to nie wszystko! Dzięki stałej współpracy ze sprawdzonym partnerem tureckim zapewniamy bezpieczne magazynowanie Twojego towaru w Turcji oraz jego dystrybucję na terenie całego kraju!

W przypadku importów zapewniamy odbiór Twojego towaru z każdego miejsca w Turcji, a następnie jego bezpieczny i szybki transport do naszego COTC, gdzie możesz skorzystać z pełnego pakietu usług logistyki magazynowej (magazynowanie, usługi dedykowane, dystrybucja itp.).

Linia RED zapewnia:

– szybki czas Tranzytu (do 5 dni);
– transport w systemie door-to-door;
– stawkę transportową „all-in” – bez dodatkowych opłat i ukrytych kosztów
– przewóz materiałów niebezpiecznych
– możliwość skorzystania z ubezpieczenia CARGO

Co to oznacza dla Ciebie?

– zyskujesz pewność, że twój towar drobnicowy wyjedzie do Twojego odbiorcy w Turcji w każdy piątek*;
– regularne importy, które wyjeżdżają ze Stambułu bezwarunkowo w każdą środę i sobotę**, zapewniają płynność i elastyczność w dostawach dla Twojej firmy;
– masz dostęp do bieżących informacji odnośnie lokalizacji ładunku na każdy etapie przewozu;
– otrzymujesz kompleksową obsługę eksportu i importu wraz z odprawą celną oraz możliwością magazynowania towaru w Polsce i na terenie Turcji;
– stała linia drobnicowa RED to gwarancja sprawnej i rzetelnej obsługi oraz skuteczne wsparcie logistyczne dla Twojej firmy.

Powierz swój towar firmie specjalizującej się w organizowaniu transportów z oraz do Turcji i przekonaj się o nowych możliwościach, jakie daje Ci linia RED.


* (23/03/2022) – wyjazdy eksportowe odbywają się 3 razy w tygodniu w czwartki, piątki i soboty – sprawdź nasz Rozkład Jazdy 3CARGO

** (23/03/2022) – wyjazdy ze Stambułu (importowe) odbywają się 4 razy w tygodniu od środy do soboty – sprawdź nasz Rozkład Jazdy 3CARGO

 

Firma transportowa 3CARGO zachęca do zapoznania się z innymi artykułami. Spedycja międzynarodowa – odkryj jej tajniki!

Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Oddział firmy

Rokszyce II 10a
97-371 Piotrków Trybunalski
POLSKA

+48 793 657 676

w.maska@3cargo.com


Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image