RULL – rumuńska linia paletowa

2 sierpnia 2019by 3CARGO
RULL-PL-1280x812.jpg
Wysyłasz, bądź planujesz wysyłać swoje towary do Rumunii? Przywozisz lub planujesz przywozić towary z Rumunii? Jeśli tak, oferta naszej nowej linii paletowej jest tym, czego szukasz!

 

Rumunia to obecnie jeden z popularniejszych kierunków zagranicznej ekspansji polskich przedsiębiorstw, które dostrzegają atuty i potencjał rumuńskiego rynku. W 2018 roku wartość polskiego eksportu do Rumunii przekroczyła 4,5 mld EUR, co zagwarantowało Rumunii 14. miejsce wśród najważniejszych odbiorców polskiego eksportu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów z przyjemnością informujemy o uruchomieniu nowej międzynarodowej linii paletowej – RULL (Rumuńska Usługa Logistyczna). Jest to pierwsza międzynarodowa linia drobnicowa działająca w ramach europejskiej sieci krajowych dystrybucji Pall-Ex! Oznacza to, że o bezpieczeństwo i jakość obsługi Twoich zleceń zadbamy we ścisłej współpracy z Pall-Ex Polska i Pall-Ex Romania.

Naszym klientom oferujemy:
– sprawną obsługę eksportów oraz importów ładunków spaletyzowanych na linii Polska – Rumunia
– transport palet euro, przemysłowych, niestandardowych, ponadgabarytowych oraz pół palet do wysokości 220 cm i max. wagi 1200 kg
– odbiór przesyłki z każdego miejsca na terenie Polski (oraz Rumunii)
– dostawę do każdego miejsca na terenie Polski (oraz Rumunii) w terminie 3 – 5 dni roboczych
– regularne wyjazdy (2 razy w tygodniu!)
– ubezpieczenie cargo.

Potrzebujesz więcej informacji? Chcesz poznać szczegóły oferty? Zachęcamy do kontaktu z Działem Handlowym 3CARGO +48 32 780 11 17.


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image