Stawiamy na zgrany zespół!

7 grudnia 2018by 3CARGO
team-praca-zespołowa-1280x812.jpg
Dwa dni pełne wspólnych rozmów i ćwiczeń pogłębiających współpracę i zacieśniających więzi – pracownicy 3CARGO wzięli udział w wyjątkowym szkoleniu TEAM BUILDING.

 

Zespół to podstawa sprawnego funkcjonowania firmy, a zgrany zespół to prawdziwy skarb. To właśnie ludzie są siłą napędową każdego biznesu, bez ich zaangażowania żadna firma nie zdoła wykorzystać w pełni tkwiącego w niej potencjału i nawet najlepszy pomysł na biznes może spalić na panewce.

W 3CARGO w pełni zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są relacje w zespole, jak istotny z punktu widzenia klienta jest sprawny przepływ informacji wewnątrz firmy i płynna współpraca działów w celu realizacji powierzonych przez klienta zadań. Od lat cieszymy się opinią firmy pielęgnującej wartości rodzinne, pozytywną atmosferę w pracy oraz dobre relacje pomiędzy pracownikami. Dlatego też świętując w tym roku 10-lecie istnienia firmy zorganizowaliśmy dla wszystkich członków naszego zespołu dwudniowe szkolenie integracyjne. Było to drugie z serii wydarzeń zaplanowanych w związku z jubileuszem naszej firmy. Czas był jak najbardziej odpowiedni – w ciągu ostatniego roku nasz team powiększył się znacznie. Do 3CARGO dołączyło wielu nowych pracowników, którzy wzbogacili nasz zasób doskonałych specjalistów i wyjątkowych osobowości – witamy na pokładzie 🙂

Transport Międzynarodowy

Transport Międzynarodowy
Style komunikacji w odsłonie graficznej pięknie przygotowanej przez Prowadzących – dziękujemy!

W ciągu tych dwóch dni nauczyliśmy się wiele o nas samych, o tym, jak postrzegamy wartości, którymi kierujemy się w firmie, a także o tym, jak budujemy relacje i jak komunikujemy się między sobą i z naszymi klientami. To był także czas wspólnego relaksu, rozmów, śmiechu i zabawy, jakże potrzebny do tego, by poznawać się wzajemnie na płaszczyźnie pozazawodowej. Wróciliśmy do naszych codziennych obowiązków zwarci i gotowi do dalszej pracy – realizowania misji naszej firmy, którą jest świadczenie kompleksowych usług w zakresie importu oraz eksportu dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Dziękujemy Zespołowi za poświęcony czas, zaangażowanie w projekty oraz pozytywne nastawienie i otwartość.


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Nasi partnerzy:  Pall-Ex . PTCOCRIG Katowice . ABITBalkan Express . Igoria Trade 

Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image

Dołącz do subskrybentów! Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami, otrzymuj wartościowe porady i zyskaj dostęp do korzystnych promocji!

*  *  *

Tak, chcę dołączyć do CARGOpoczty (możesz zrezygnować w dowolnej chwili).

FreshMail.pl