Szybki i bezpieczny transport towarów? A może samolot?

21 grudnia 2018by 3CARGO
transport-lotniczy1-1280x812.jpg
Choć transport lotniczy wciąż jest opcją stosunkowo rzadko wybieraną przez przedsiębiorców, to jego popularność rośnie. Dlaczego warto rozważyć tę formę transportu i z jakimi korzyściami się ona wiąże?

 

Rok 2017 był bez wątpienia rekordowy dla globalnego rynku przewozów lotniczych cargo. Jednym z powodów jest fakt, że przybywa firm dynamicznych, poszukujących szybkich i bezpiecznych sposobów dostarczania ładunków, a pod tym względem transport lotniczy wciąż nie ma sobie równych.

 

Transport lotniczy – zalety i korzyści

 

Rozwój infrastruktury obsługującej transporty lotnicze, a także wzrost liczby obsługiwanych połączeń sprawiają, że transport lotniczy staje się z roku na rok coraz atrakcyjniejszy, zarówno pod względem szybkości dostaw, jak i kosztów z nimi związanych. Co więcej ten rodzaj transportu charakteryzuje się stosunkowo niską ingerencją w środowisko naturalne.

Transport lotniczy może stanowić doskonałe rozwiązanie dla przesyłek o umiarkowanym ciężarze na dalekich trasach, w przypadku, gdy czas odgrywa istotną rolę, a takich zleceń każdego roku przybywa. Obecnie samolotami transportuje się niemal każdy rodzaj towarów, szczególnie towary HVTT (High Value Theft Targeted) o wysokiej wartości (np. elektronika) oraz takie, które muszą dotrzeć do miejsca docelowego w bardzo krótkim czasie. Nie bez przyczyny transport lotniczy, obsługując zaledwie 1% globalnego wolumenu transportu, ma w nim ponad 35% udziału pod względem jego wartości.

 

Transport lotniczy – dla kogo?

 

Z transportu lotniczego cargo korzystają zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i firmy z sektora MŚP – wszystko zależy od konkretnych potrzeb klientów. Dobra firma zajmująca się transportami lotniczymi cargo jest w stanie wyszukać i zorganizować transport lotniczy, który będzie odpowiadał klientowi zarówno pod względem szybkości i kompleksowości usługi, jak i pod względem jej kosztów.

Choć wachlarz firm korzystających z transportu lotniczego jest szeroki, to istnieją branże, które ze względu na swoją specyfikę szczególnie upodobały sobie tę formę transportu. Taką branżą jest np. branża automotive, w której często transportowane są towary wysokowartościowe czy też wrażliwe na uszkodzenia, a terminowość i szybkość dostaw odgrywa bardzo istotną rolę. Dla firm produkujących i dostarczających artykuły motoryzacyjne transport lotniczy jest w wielu przypadkach rozwiązaniem doskonale spełniającym wszystkie kryteria i wymagania.

 

Transportuj samolotem z 3CARGO!

 

Jesteś zainteresowany transportem lotniczym cargo? Mamy dla Ciebie doskonała wiadomość! Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów podjęliśmy działania zmierzające do poszerzenia oferty transportowej o łatwe i szybkie transporty lotnicze. „Nasze nowe inwestycje oraz nowe kooperacje w biznesie mają na celu przedstawienie naszym klientom nowej i atrakcyjnej oferty obejmującej transporty drogą lotniczą – informuje Beata Krawczyk-Jastrzębska. – To nasza odpowiedź na potrzeby rynku i jednocześnie jeden z naszych celów na rok 2019”.

Będziemy informować Was na bieżąco o postępach i już teraz zapraszamy serdecznie do współpracy. Powierz swój towar fachowcom!

 


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Nasi partnerzy:  Pall-Ex . PTCOCRIG Katowice . ABITBalkan Express . Igoria Trade 

Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image

Dołącz do subskrybentów! Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami, otrzymuj wartościowe porady i zyskaj dostęp do korzystnych promocji!

*  *  *

Tak, chcę dołączyć do CARGOpoczty (możesz zrezygnować w dowolnej chwili).

FreshMail.pl