Godziny pracy: pn-sob 8:00 - 20:00| +48 32 780 1111 | +48 537 400 651

Transport


Stałe linie drobnicowe

W naszej ofercie znajdują się STAŁE LINIE DROBNICOWE na najbardziej popularnych kierunkach południowych. Ta usługa polega na STAŁYCH, BEZWARUNKOWYCH i TERMINOWYCH wyjazdach drobnicowych w każdy piątek w przypadku Linii RED i Linii BULL. Kompleksowo i sprawnie obsługujemy importy oraz eksporty w drobnicy dzięki własnej agencji celnej oraz współpracy z zaufanymi partnerami zagranicznymi.
Dzięki oferowanym przez nas Stałym Liniom Drobnicowym Twój towar szybko i bezpiecznie dotrze do punktu przeznaczenia – zapewniamy transport w systemie door-to-door, przejrzyste stawki “all-in“ bez ukrytych kosztów oraz regularne wyjazdy!

Regularna Eksportowa Drobnica (RED)

Linia drobnicowa do Turcji

Bułgarska Usługa Logistyki Lądowej (BULL)

Linia drobnicowa do Bułgarii

Obsługiwane kierunki

Organizujemy i realizujemy częściowe i całopojazdowe przewozy międzynarodowe do wszystkich krajów UE oraz większości krajów pozaunijnych. Ponadto na rynku usług logistycznych cieszymy się opinią specjalistów w dziedzinie obsługi stałej linii drobnicowej (LTL) oraz ładunków całopojazdowych (FTL) na kierunku Turcja – Polska – Turcja oraz pomiędzy Polską a krajami bałkańskimi.

Regularność przewozów to nasz atut. Dzięki doskonale rozwiniętej i sprawnie działającej infrastrukturze magazynów przeładunkowych i agencji celnych, a także stałej współpracy ze starannie wyselekcjonowanymi przewoźnikami zapewniamy szybki i bezpieczny transport towarów.Usługi transportowe

Swoje usługi transportowe opieramy na nowoczesnej flocie drogowej, począwszy od pojazdów 18 m3 do 120 m3 i masie do 24 ton. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, realizujemy także przewozy ładunków nienormatywnych, materiałów niebezpiecznych (ADR) oraz transporty chłodnicze i multimodalne.

Nasi spedytorzy to młodzi, zaangażowani w pracę profesjonaliści, którzy są otwarci na nowe wyzwania i specjalizują się w projektowaniu rozwiązań logistycznych.


  • Drogowy LTL i FTL
  • ADR
  • Chłodniczy
  • Nienormatywny
  • Multimodalny

Od niemal dekady realizujemy regularne i cykliczne przewozy międzynarodowe, a naszą specjalnością są kraje pozaunijne. Obsługujemy transporty w stałej linii drobnicowej (LTL) oraz ładunków całopojazdowych (FTL), opierając się na nowoczesnej flocie drogowej pojazdów o pojemności od 18 m3 do 120 m3 i masie do 24 ton. Nasza współpraca z partnerami zagranicznymi umożliwia dysponowanie zapleczem celno-magazynowym, co usprawnia cały proces logistyczny, a także pozwala na wykonywanie czynności celnych przez zaufanych agentów.


Transporty realizujemy pojazdami typu:


BUS do 20 cbm


STANDARD do 80 cbmMEGA do 100 cbm (wys. 300 cm)


ZESTAW do 120 cbm (770*250*300 x 2)


Przewóz drogowy materiałów niebezpiecznych to proces wymagający specjalistycznej wiedzy. Wysokie wymagania, rygorystyczne przepisy oraz ryzyko związane z transportem “ADR-ów” sprawiają, że zadania tego mogą podjąć się jedynie odpowiednio przygotowane firmy spedycyjne.
Nasza firma specjalizuje się w transporcie materiałów niebezpiecznych drogą lądową (za wyjątkiem materiałów klasy 1 oraz 7). Zapewniamy przewóz “ADR-ów” zgodny z obowiązującymi normami – zarówno krajowymi jak i międzynarodowymi – łącząc minimalizowanie zagrożeń wynikających ze specyfiki przedsięwzięcia z maksymalną efektywnością usługi.
Posiadamy doświadczonego doradcę ADR oraz kierowców przeszkolonych zgodnie z przepisami ustawy, odpowiednio wyposażonych i uprawnionych do przewozu materiałów niebezpiecznych. Również nasi magazynierzy są przeszkoleni pod kątem składowania, przechowywania i przeładunku “ADR-ów”, zgodnie z wymogami bezpieczeństwa pracy. Przewozy realizujemy swoimi pojazdami, które są właściwie przygotowane i oznakowane. Zapewniamy możliwość przewozu towarów w temperaturze kontrolowanej.

Nasza firma oferuje usługę transportu drogowego produktów i półproduktów spożywczych z zachowaniem wszelkich wymogów oraz norm regulowanych międzynarodową umową o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i o specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów (ATP). Gwarantujemy pomoc przy załadunku i rozładunku, wydruk temperaturowy całego odcinka trasy, a także możliwość zdalnego dostępu do GPS (śledzenie auta z ładunkiem).
Wszystkie przewozy chłodnicze wykonujemy naczepami chłodniczymi cieszącej się bardzo dobrą renomą marki Chereau. Chłodnie wyposażone są w agregaty Thermo King. Zarówno logo Chereau, jak i Thermo King to gwarancja wydajności, dobrych własności izolacji termicznej, wysokiej wytrzymałości oraz ponadprzeciętnej odporności na uszkodzenia.

Standardowe środki transportu niejednokrotnie okazują się niewystarczające dla potrzeb Klienta i koniecznym okazuje się dobranie metody oraz taboru odpowiednich do zrealizowania zlecenia. Pojazdy do przewozu ładunków nienormatywnych nalezą do najbardziej zaawansowanych technicznie, a naczepy produkowane są w limitowanych ilościach – zdarza się, ze nawet, że jednostkowo – w związku z czym sprawą kluczową jest, by doboru dokonała firma doświadczona w branży transportów nienormatywnych.
Rolą dyspozytora jest wyznaczenie trasy przejazdu, uzyskanie stosownych zezwoleń, zorganizowanie pilotażu, objazdu i pomiaru trasy przejazdu, ekspertyz mostowych, a nawet demontażu infrastruktury drogowej. Nasza firma dysponuje bazą danych środków transportowych dostosowanych nawet do najmniej standardowych potrzeb, a nasz specjalista posiada 8-letnie doświadczenie w organizacji przewozów nienormatywnych. Z dumą realizowaliśmy kompleksową budowę linii transportowej z kopalni do elektrociepłowni ELEM, BITOLA w Macedonii oraz dostawy wyposażenia Elektrowni Yenikoy w Turcji.

Transporty multimodalne z założenia wykonywane są więcej niż jednym środkiem transportu – łącza w sobie zalety różnych gałęzi transportu i pozwalają na wykorzystanie najlepszych cech każdej z nich. Wszechobecna dostępność transportu drogowego, szybkość transportu lotniczego, niższe koszty i bezpieczniejsze dla środowiska rozwiązania kolejowe i morskie to tylko pojedyncze przykłady korzyści wynikających z łączenia rożnych metod przewozu przesyłek. Współczesna globalizacja coraz częściej kładzie nacisk na elastyczność i ekonomiczność transportu przy jednoczesnej dbałości o nasza planetę.
Regularna linia kolejowa pomiędzy terminalami w Stambule i Gliwicach jest szczególnie korzystna dla towarów masowych i ładunków całopojazdowych. Nowoczesne systemy transportowe zakładają użycie kontenerów, co ułatwia przeładunki w terminalach i umożliwia przewóz w systemie door-to-door.


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatności

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Nasi partnerzy: PTCOCRIG Katowice . ABITBalkan Express . Igoria TradeTrejdoo

Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image

SUBSKRYBUJ!

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami, otrzymuj wartościowe porady i zyskaj dostęp do korzystnych promocji!

*  *  *

Tak, chcę otrzymywać od 3CARGO informacje o aktualnościach (możesz zrezygnować w dowolnej chwili).

FreshMail.pl