Transport


Stałe linie drobnicowe

W naszej ofercie znajdują się STAŁE LINIE DROBNICOWE na najbardziej popularnych kierunkach południowych. Ta usługa polega na STAŁYCH, BEZWARUNKOWYCH i TERMINOWYCH wyjazdach drobnicowych w każdy piątek w przypadku Linii RED i Linii BULL. Kompleksowo i sprawnie obsługujemy importy oraz eksporty w drobnicy dzięki własnej agencji celnej oraz współpracy z zaufanymi partnerami zagranicznymi.
Dzięki oferowanym przez nas Stałym Liniom Drobnicowym Twój towar szybko i bezpiecznie dotrze do punktu przeznaczenia – zapewniamy transport w systemie door-to-door, przejrzyste stawki “all-in“ bez ukrytych kosztów oraz regularne wyjazdy!

Regularna Ekspresowa Drobnica (RED)

Linia drobnicowa do Turcji

Bułgarska Usługa Logistyki Lądowej (BULL)

Linia drobnicowa do Bułgarii

Bałkańska Linia Usług Eksportowych (BLUE)

Linia drobnicowa Bałkany Zachodnie

Słoweńska Linia Drobnicowa
(X-DOCK)

Linia drobnicowa do Słowenii

Linia drobnicowa JUKEJ

Linia drobnicowa do Wielkiej Brytanii

Rumuńska Usługa Logistyczna
(RULL)

Linia drobnicowa do Rumunii


Obsługiwane kierunki

Organizujemy i realizujemy częściowe i całopojazdowe przewozy międzynarodowe do wszystkich krajów UE oraz większości krajów pozaunijnych. Ponadto na rynku usług logistycznych cieszymy się opinią specjalistów w dziedzinie obsługi stałej linii drobnicowej (LTL) oraz ładunków całopojazdowych (FTL) na kierunku Turcja – Polska – Turcja oraz pomiędzy Polską a krajami bałkańskimi.

Regularność przewozów to nasz atut. Dzięki doskonale rozwiniętej i sprawnie działającej infrastrukturze magazynów przeładunkowych i agencji celnych, a także stałej współpracy ze starannie wyselekcjonowanymi przewoźnikami zapewniamy szybki i bezpieczny transport towarów.Usługi transportowe

Swoje usługi transportowe opieramy na nowoczesnej flocie drogowej, począwszy od pojazdów 18 m3 do 120 m3 i masie do 24 ton. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, realizujemy także przewozy ładunków nienormatywnych, materiałów niebezpiecznych (ADR) oraz transporty chłodnicze i multimodalne.

Nasi spedytorzy to młodzi, zaangażowani w pracę profesjonaliści, którzy są otwarci na nowe wyzwania i specjalizują się w projektowaniu rozwiązań logistycznych.


  • Drogowy LTL i FTL
  • ADR
  • Chłodniczy
  • Nienormatywny
  • Multimodalny

Od niemal dekady realizujemy regularne i cykliczne przewozy międzynarodowe, a naszą specjalnością są kraje pozaunijne. Obsługujemy transporty w stałej linii drobnicowej (LTL) oraz ładunków całopojazdowych (FTL), opierając się na nowoczesnej flocie drogowej pojazdów o pojemności od 18 m3 do 120 m3 i masie do 24 ton. Nasza współpraca z partnerami zagranicznymi umożliwia dysponowanie zapleczem celno-magazynowym, co usprawnia cały proces logistyczny, a także pozwala na wykonywanie czynności celnych przez zaufanych agentów.


Transporty realizujemy pojazdami typu:


BUS do 20 cbm


STANDARD do 80 cbmMEGA do 100 cbm (wys. 300 cm)


ZESTAW do 120 cbm (770*250*300 x 2)


Przewóz drogowy materiałów niebezpiecznych to proces wymagający specjalistycznej wiedzy. Wysokie wymagania, rygorystyczne przepisy oraz ryzyko związane z transportem „ADR-ów” sprawiają, że zadania tego mogą podjąć się jedynie odpowiednio przygotowane firmy spedycyjne.
Nasza firma specjalizuje się w transporcie materiałów niebezpiecznych drogą lądową (za wyjątkiem materiałów klasy 1 oraz 7). Zapewniamy przewóz „ADR-ów” zgodny z obowiązującymi normami – zarówno krajowymi jak i międzynarodowymi – łącząc minimalizowanie zagrożeń wynikających ze specyfiki przedsięwzięcia z maksymalną efektywnością usługi.
Posiadamy doświadczonego doradcę ADR oraz kierowców przeszkolonych zgodnie z przepisami ustawy, odpowiednio wyposażonych i uprawnionych do przewozu materiałów niebezpiecznych. Również nasi magazynierzy są przeszkoleni pod kątem składowania, przechowywania i przeładunku „ADR-ów”, zgodnie z wymogami bezpieczeństwa pracy. Przewozy realizujemy swoimi pojazdami, które są właściwie przygotowane i oznakowane. Zapewniamy możliwość przewozu towarów w temperaturze kontrolowanej.

Nasza firma oferuje usługę transportu drogowego produktów i półproduktów spożywczych z zachowaniem wszelkich wymogów oraz norm regulowanych międzynarodową umową o międzynarodowych przewozach szybko psujących się artykułów żywnościowych i o specjalnych środkach transportu przeznaczonych do tych przewozów (ATP). Gwarantujemy pomoc przy załadunku i rozładunku, wydruk temperaturowy całego odcinka trasy, a także możliwość zdalnego dostępu do GPS (śledzenie auta z ładunkiem).
Wszystkie przewozy chłodnicze wykonujemy naczepami chłodniczymi cieszącej się bardzo dobrą renomą marki Chereau. Chłodnie wyposażone są w agregaty Thermo King. Zarówno logo Chereau, jak i Thermo King to gwarancja wydajności, dobrych własności izolacji termicznej, wysokiej wytrzymałości oraz ponadprzeciętnej odporności na uszkodzenia.

Standardowe środki transportu niejednokrotnie okazują się niewystarczające dla potrzeb Klienta i koniecznym okazuje się dobranie metody oraz taboru odpowiednich do zrealizowania zlecenia. Pojazdy do przewozu ładunków nienormatywnych nalezą do najbardziej zaawansowanych technicznie, a naczepy produkowane są w limitowanych ilościach – zdarza się, ze nawet, że jednostkowo – w związku z czym sprawą kluczową jest, by doboru dokonała firma doświadczona w branży transportów nienormatywnych.
Rolą dyspozytora jest wyznaczenie trasy przejazdu, uzyskanie stosownych zezwoleń, zorganizowanie pilotażu, objazdu i pomiaru trasy przejazdu, ekspertyz mostowych, a nawet demontażu infrastruktury drogowej. Nasza firma dysponuje bazą danych środków transportowych dostosowanych nawet do najmniej standardowych potrzeb, a nasz specjalista posiada 8-letnie doświadczenie w organizacji przewozów nienormatywnych. Z dumą realizowaliśmy kompleksową budowę linii transportowej z kopalni do elektrociepłowni ELEM, BITOLA w Macedonii oraz dostawy wyposażenia Elektrowni Yenikoy w Turcji.

Transporty multimodalne z założenia wykonywane są więcej niż jednym środkiem transportu – łącza w sobie zalety różnych gałęzi transportu i pozwalają na wykorzystanie najlepszych cech każdej z nich. Wszechobecna dostępność transportu drogowego, szybkość transportu lotniczego, niższe koszty i bezpieczniejsze dla środowiska rozwiązania kolejowe i morskie to tylko pojedyncze przykłady korzyści wynikających z łączenia rożnych metod przewozu przesyłek. Współczesna globalizacja coraz częściej kładzie nacisk na elastyczność i ekonomiczność transportu przy jednoczesnej dbałości o nasza planetę.
Regularna linia kolejowa pomiędzy terminalami w Stambule i Gliwicach jest szczególnie korzystna dla towarów masowych i ładunków całopojazdowych. Nowoczesne systemy transportowe zakładają użycie kontenerów, co ułatwia przeładunki w terminalach i umożliwia przewóz w systemie door-to-door.


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Oddział firmy

Rokszyce II 10a
97-371 Piotrków Trybunalski
POLSKA

+48 793 657 676

w.maska@3cargo.com


Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image