Transport Turcja

W 3CARGO opracowaliśmy szybki, sprawdzony i rzetelny system realizacji zleceń na kierunku tureckim. Dzięki czemu możemy zagwarantować Ci kompleksowe usługi logistyczne na najwyższym poziomie, w tym usługi celne, magazynowe i ubezpieczenia transportu.

Po latach współpracy z partnerami tureckimi doskonale znamy Turcję, tureckich przedsiębiorców i tureckie drogi. Znamy obowiązujące w Turcji regulacje celne i podatkowe. Dzięki temu pomożemy Ci sprawnie odnaleźć się w tamtejszych realiach.

Nasz transport do Turcji specjalizuje się w obsłudze stałej linii drobnicowej (LTL) oraz ładunków całopojazdowych (FTL) w relacji Polska – Turcja – Polska. Przewozy drobnicowe odbywają się pomiędzy magazynami i agencjami celnymi położonymi po stronie tureckiej (w Tuzli i Stambule), a naszym magazynem w Czechowicach-Dziedzicach.

Linia drobnicowa do Turcji – transport Polska Turcja

Nasza linia RED (Regularna Ekspresowa Drobnica) zapewnia regularne cotygodniowe wyjazdy linii drobnicowej w eksporcie – każdy piątek, bez limitów i dodatkowych warunków, jak również w imporcie. Oferujemy także możliwość zorganizowania transportu kolejowego i morskiego. Realizujemy przesyłki począwszy od jednego kartonu aż po kontenery, dowolne ilości i dowolne jednostki transportowe. Dajemy Ci pełną swobodę w planowaniu swoich dostaw, w oparciu o nasze usługi spedycyjne Turcja

Nasza stała współpraca z partnerem tureckim to szereg korzyści dla Ciebie:

  • skuteczne rozwiązania logistyczne
  • szeroka sieć firm partnerskich
  • elastyczność i dostosowanie usług do Twoich potrzeb
  • wydajna organizacja wahadeł transportowych
  • aktualizacje oraz informacje dotyczące statusu Twojej przesyłki wysyłane na bieżąco
  • możliwość sprawdzenia gotowości towaru po stronie tureckiej

Jesteśmy firmą członkowską Polsko-Tureckiej Izby Gospodarczej, która poleca nas jako wsparcie logistyczne i celne dla firm uczestniczących w obrocie towarowym z Turcją. Jako członek Izby wspieramy potencjalną współpracę pomiędzy przedsiębiorcami z obu krajów. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie przygotowania i realizacji transportu towarów z Turcji do Polski. Organizowany przez nas transport Turcja to przemyślane rozwiązania logistyczne oraz dbałość o dobro naszych klientów.

Transport Turcja – dowiedz się więcej


Kontakt

Aby uzyskać szczegółowe informacje związane z organizacją transportu z lub do Turcji, skontaktuj się z naszą sekcją turecką.


Nawigacja

Powróć do transportu lub wybierz inny kierunek

TRANSPORT

KRAJE BAŁKAŃSKIE

TURCJA

UNIA EUROPEJSKA

POZOSTAŁE KRAJE POZAUNIJNE


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Oddział firmy

Rokszyce II 10a
97-371 Piotrków Trybunalski
POLSKA

+48 793 657 676

w.maska@3cargo.com


Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image