Magazynowanie

Zakres oferowanych usług

  • składowanie i przechowanie towaru
  • przeładunki, cross-docking
  • magazynowanie wielkogabarytowe
  • składowanie materiałów niebezpiecznych
składowanie i przechowanie towaru

oferujemy możliwość składowania krótko i długoterminowego wraz z kompleksową obsługą magazynową. Doświadczony personel, dogodne warunki magazynowe oraz odpowiednio dobrany sprzęt dają Ci gwarancję, że Twój towar znajduje się w dobrych rękach

przeładunki, cross-docking

oferujemy przeładunki towarów boczne i rampowe, przeładunki wewnątrz magazynu, a także przeładunki z auta do auta bez usługi magazynowania.

magazynowanie wielkogabarytowe

zapewniamy pełną obsługę magazynową towarów wielkogabarytowych

składowanie materiałów niebezpiecznych

wydzielone strefy magazynowe pozwalają nam na bezpieczne magazynowanie towarów objętych konwencją ADR

  • magazynowanie pod dozorem celnym
  • wynajem powierzchni magazynowej
  • usługi dedykowane
  • dystrybucja
magazynowanie pod dozorem celnym

własny skład celny umożliwia nam obsługę i składowanie przesyłek celnych na miejscu. Sam decydujesz o tym, kiedy chcesz odprawić swój towar, bądź też przesłać go poza granice UE bez wprowadzania go do obrotu

wynajem powierzchni magazynowej

możliwość krótko lub długoterminowego wynajmu powierzchni magazynowej wraz z dedykowaną obsługą logistyki magazynowej

usługi dedykowane

zapewniamy pełen pakiet usług dedykowanych, w tym konfekcjonowanie, przepakowywanie, paletyzowanie, metkowanie czy foliowanie

dystrybucja

nasi spedytorzy z działu krajowego zorganizują dla Ciebie i Twoich klientów dostawę pod wskazany adres na terenie Polski.


W 2017 roku oddaliśmy do Państwa użytku nowoczesny, niezależny energetycznie obiekt magazynowy, przeznaczony pod skład celny, centrum dystrybucyjne oraz składowanie krótko i długoterminowe.

Nasze Centrum Obsługi Towarów Celnych w Czechowicach-Dziedzicach posiada infrastrukturę dla niemal każdej operacji logistycznej w transporcie drogowym, jak również do obsługi floty transportowej. Obiekt wyposażony jest w nowoczesne systemy alarmowe i przeciwpożarowe. Dogodna lokalizacja zapewnia nam bliskość i łatwy dostęp do kluczowych szlaków tranzytowych, a elastyczne godziny pracy naszego magazynu pozwalają nam dopasować się do Twoich indywidualnych potrzeb. Dysponujemy świetnie przeszkolonym i doświadczonym personelem, który zapewni Ci sprawną obsługę oraz niezbędne wsparcie na każdym etapie realizacji zlecenia.

Energia czerpana z natury

Energia czerpana przez nas ze źródeł odnawialnych poprzez elektrownię fotowoltaiczną oraz pompę ciepła z gruntowym wymiennikiem energii zapewnia nam niezależność energetyczną oraz całkowicie bez emisyjne ogrzewanie i chłodzenie. Zastosowane rozwiązania zapewniają nam ciągłość pracy, jednocześnie znacznie przyczyniając się do obniżenia kosztów eksploatacji. Nasze Centrum Obsługi Towarów Celnych znajduje się w czołówce obiektów ekologicznych na terenie Śląska. Nadrzędne znaczenie ma dla nas świadomość odpowiedzialnego korzystania z natury oraz zarządzanie tym dobrem w sposób mający jak najmniejszy wpływ na degradację środowiska.

Niezależność energetyczna

Nasz magazyn jest niezależny energetycznie. Skutecznie łączymy dbałość o środowisko naturalne z oszczędnością i bezawaryjnością. Działamy niezależnie od zewnętrznych czynników, dając Ci gwarancję, że Twoje zlecenie zostanie obsłużone sprawnie w każdych okolicznościach.

Warunki magazynowania

Wydzielone pomieszczenia umożliwiają nie tylko wydzierżawienie powierzchni magazynowej, lecz także pozwalają na zapewnienie specyficznych warunków niezbędnych do przechowywania ładunków. Twój ładunek będzie przechowywany zgodnie z Twoimi indywidualnymi oczekiwaniami.

Dogodna lokalizacja

Dogodna lokalizacja naszego obiektu magazynowego przy DK1 oznacza bliskość i łatwy dostęp do kluczowych szlaków tranzytowych, dzięki czemu zapewniamy szybki i sprawny transport krajowy, niezależnie od Twojej lokalizacji.

Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Oddział firmy

Rokszyce II 10a
97-371 Piotrków Trybunalski
POLSKA

+48 793 657 676

w.maska@3cargo.com


Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image