Transport Turcja

Szczegółowe informacje odnośnie oferowanych usług transportowych oraz wykaz obsługiwanych przez nas kierunków znajdują się na stronie transport

W 3CARGO opracowaliśmy szybki, sprawdzony i rzetelny system realizacji zleceń na kierunku tureckim, dzięki czemu możemy zagwarantować Ci kompleksowe usługi logistyczne na najwyższym poziomie, w tym usługi celne, magazynowe i ubezpieczenia transportu.
Po latach współpracy z partnerami tureckimi doskonale znamy Turcję, tureckich przedsiębiorców i tureckie drogi, a także obowiązujące w Turcji regulacje celne i podatkowe. Pomożemy Ci sprawnie odnaleźć się w tamtejszych realiach.

Specjalizujemy się w obsłudze stałej linii drobnicowej (LTL) oraz ładunków całopojazdowych (FTL) w relacji Polska – Turcja – Polska. Przewozy drobnicowe odbywają się pomiędzy magazynami i agencjami celnymi położonymi po stronie tureckiej (w Tuzli i Stambule), a naszym magazynem w Czechowicach-Dziedzicach. Zapewniamy regularne cotygodniowe wyjazdy linii drobnicowej w eksporcie. Oferujemy także możliwość zorganizowania transportu kolejowego i morskiego. Realizujemy przesyłki począwszy od jednego kartonu aż po kontenery, dowolne ilości i dowolne jednostki transportowe, dając Ci pełną swobodę w planowaniu swoich dostaw.

Nasza stała współpraca z partnerem tureckim to szereg korzyści dla Ciebie:

  • skuteczne rozwiązania logistyczne, które zapewnia szeroka sieć firm partnerskich
  • elastyczność i dostosowanie usług do Twoich potrzeb dzięki wydajnej organizacji wahadeł transportowych
  • aktualizacje oraz informacje dotyczące statusu Twojej przesyłki wysyłane na bieżąco
  • możliwość sprawdzenia gotowości towaru po stronie tureckiej.

Jesteśmy firmą członkowską Polsko-Tureckiej Izby Gospodarczej, która poleca nas jako wsparcie logistyczne i celne dla firm uczestniczących w obrocie towarowym z Turcją. Jako członek Izby wspieramy potencjalną współpracę pomiędzy przedsiębiorcami z obu krajów, służąc swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie przygotowania i realizacji transportu dla importerów i eksporterów.


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image

Dołącz do subskrybentów! Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami i ofertami, otrzymuj wartościowe porady i zyskaj dostęp do korzystnych promocji!

*  *  *

Tak, chcę dołączyć do CARGOpoczty (możesz zrezygnować w dowolnej chwili).