Zmieniamy się dla Was!

16 lutego 2018by 3CARGO
czas-zmian-1280x812.jpg

3CARGO wkroczyło w nowy rok 2018 z rozmachem. Ogromne zmiany nastąpiły nie tylko w formie prawnej, ale również w strukturze organizacyjnej i w zakresie oferowanych przez nas usług. Zmieniamy się dla Was!!! – to dewiza wciąż aktualna i ukierunkowana na rozwój.

Każdy odnoszący sukcesy przedsiębiorca wie, że jednym z najważniejszych kluczy do sukcesu jest gotowość do zmian. Firma, która uważnie obserwuje rynek, dostrzega nowe tendencje oraz związane z nimi możliwości, analizuje zmieniające się zapotrzebowanie swoich klientów i potrafi na nie szybko reagować, ma szansę szybko stać się liderem w swojej branży.

WIZJA WCIELONA W ŻYCIE

Rok 2017 przyniósł 3CARGO pełen pakiet zmian. Kluczowym wydarzeniem było przeniesienie siedziby do nowo powstałego Centrum Obsługi Towarów Celnych (COTC) w Czechowicach-Dziedzicach – relację z gali otwarcia można obejrzeć na YouTube.

Uruchomienie COTC jest zwieńczeniem wszystkich naszych dotychczasowych działań ukierunkowanych na POTRZEBY naszych klientów w kwestiach indywidualnie zaprojektowanych rozwiązań oraz fachowego wsparcia na każdym etapie procesu logistycznego. Co więcej, COTC zapewnia miejscowym przedsiębiorcom pełne zaplecze logistyczno-magazynowe, trafiając tym samym w niszę na rynku lokalnym.

Nowa siedziba nie tylko spełnia rosnące potrzeby naszych klientów, ale także ucieleśnia w praktyce wartości, którymi kierujemy się w naszej codziennej pracy – innowacyjność, kompleksowość i odpowiedzialność względem środowiska naturalnego. COTC czerpie energię ze źródeł odnawialnych, a pod względem zastosowanych rozwiązań znajduje się w czołówce obiektów ekologicznych na terenie Śląska. Ten projekt to nasza duma i dowód na to, że nasze: misja i wizja, nie są zabiegiem marketingowym, a celem, który stale i świadomie realizujemy.

POTENCJAŁ NOWYCH RYNKÓW

Polscy przedsiębiorcy dostrzegają ogromny potencjał wymiany handlowej z krajami, w których skok gospodarczy jest najwyraźniej dostrzegalny, a naszym zadaniem jest podążać za nimi, by zapewnić im sprawne i szybkie rozwiązania logistyczne tam, gdzie są im one najbardziej potrzebne. Dzięki szybkiej adaptacji do zmieniających się tendencji rynkowych jesteśmy w stanie skutecznie wspierać polską przedsiębiorczość.

Końcem zeszłego roku wystartował nowy Dział Europejski, będący odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie kompleksowej obsługi prężnie rozwijających się rynków europejskich, w tym przede wszystkim runku węgierskiego, rumuńskiego, bułgarskiego, czeskiego i słowackiego. Dziś już wiemy, że projekt „Dział Europejski” zdecydowanie zwiększył naszą konkurencyjność oraz znacząco rozszerzył zakres stałych połączeń, które możemy zagwarantować naszym klientom.

NOWA FORMA PRAWNA – nowe możliwości!

Zeszły rok był kluczowy dla rozwoju 3CARGO – wspólnymi siłami zrealizowaliśmy założenia strategii rozwoju, która krok po kroku, stopniowo wzmacnia naszą pozycję, co w konsekwencji ugruntowuje nasz sukces. Co więcej, to nie koniec! Idziemy dalej! Wszystko wskazuje na to, że proces wprowadzania kolejnych innowacji oraz zmian w roku 2018 będzie jeszcze bardziej dynamiczny.

Rozpoczęliśmy z rozmachem, od wcielenia w życie decyzji, będącej kolejnym naturalnym krokiem w rozwoju każdego przedsiębiorstwa – zmieniliśmy nasz status prawny. Z dniem 1 stycznia 2018 roku firma 3CARGO z jednoosobowej działalności gospodarczej przeobraziła się w spółkę z o.o. spółkę komandytową, w której zarządzie zasiedli ludzie od lat związani z branżą TSL i nie tylko. Zarząd w poszerzonym składzie to bardzo silny zespół osobowości mocno zaangażowanych w rozwój firmy oraz dostrzegających jej potencjał, nastawionych na realizację dotychczasowej misji 3CARGO w sposób wizjonerski i ukierunkowany na sukces.

LIDER PROJEKTÓW LOGISTYCZNYCH

Ze względu na duże zapotrzebowanie rynku na usługi związane z projektowaniem rozwiązań logistycznych w celu sprawnej realizacji najbardziej złożonych zleceń, w naszej firmie początkiem tego roku powstał Dział Projektów Logistycznych. W skład zespołu weszły osoby związane z 3CARGO wieloletnią współpracą, posiadające doświadczenie w projektowaniu rozwiązań transportowych (zarówno drogowych, jak i kolejowych czy morskich), dla wszystkich towarów, w tym także dla ładunków ponadnormatywnych.

Wierzymy w to, że powstanie tego działu przyczyni się w sposób bezpośredni do oszczędności czasowych i finansowych względem działalności naszych klientów. Dzięki temu, że nasi specjaliści z Działu Projektów mają teraz możliwość poświęcić 100% swojego czasu i wiedzy większym i najbardziej wymagającym projektom, ważnym przetargom oraz tworzeniu i organizowaniu nowych połączeń i stałych linii drobnicowych, wzrasta wydajność naszej spedycji. Co więcej, oferowany przez Dział Projektów Logistycznych produkt końcowy jest indywidualnie dopasowany i dopracowany w każdym szczególe, a przy tym przygotowany w czasie krótszym niż dotychczas, co przekłada się na jeszcze bardziej efektywną i sprawną obsługę naszych klientów.

3CARGO to LUDZIE!

Rosnące zapotrzebowanie na szeroko pojęte usługi logistyczne oraz nowe możliwości wynikające z powstania COTC przełożyły się na wzrost zatrudnienia w naszej firmie. Od końca 2016 roku do dnia dzisiejszego wzrosło ono o 233%! Do zespołu 3CARGO dołączyli nowi specjaliści, wnosząc w nasze szeregi długoletnie doświadczenie, świeże pomysły oraz nowy zapas energii.

Zintegrowany zespół dobrze wyszkolonych fachowców to nasz największy atut oraz podstawowe narzędzie profesjonalnej obsługi i realizacji zleceń. Nowym pracownikom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów, a wszystkich tych, którzy szukają nowych możliwości lub okazji do dalszego rozwoju zawodowego zachęcamy do odwiedzenia zakładki „kariera”, gdzie znajdują się informacje o wolnych wakatach. Rekrutacja trwa!

firma transportowa


Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image