7 powodów, dla których pokochasz pracę w 3CARGO

16 września 2019by 3CARGO
3xz-v2-1280x812.jpg
Czujesz, że już czas na zmiany? Rozglądasz się za nowym pracodawcą, który spełni Twoje oczekiwania? Przekonaj się, dlaczego 3CARGO jest jednym z najlepszych miejsc do pracy w naszym regionie!

Spis treści:

W pracy spędzamy średnio 8 godzin dziennie, więc to naturalne, że chcielibyśmy czuć się w niej dobrze. Chodzenie do pracy, którą lubimy i spędzanie w niej czasu z ludźmi, do których czujemy sympatię, to czysta przyjemność. Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, dlaczego praca w 3CARGO może stać się dla Ciebie czymś więcej, niż tylko źródłem zarobku.

1. Jesteśmy grupą indywidualności, ale razem tworzymy dream-team.

W teamie 3CARGO każdy jest inny. Są wśród nas charyzmatyczni liderzy i urodzeni dyplomaci, ekspresyjni ekstrawertycy i zamyśleni introwertycy, umysły ścisłe i artystyczne dusze (tak, w transporcie i dla artystów znajdzie się miejsce!). Wszystkich nas łączy jedno – pasja i zaangażowanie w to, co robimy. Współdziałamy na każdej płaszczyźnie i na każdym szczeblu, ponieważ wierzymy mocno, że zgrany zespół jest podstawą sukcesu naszej firmy.

Integracja jest dla nas bardzo ważna, dlatego regularnie organizujemy imprezy integracyjne i wyjazdy szkoleniowe, wspólnie spędzamy czas w pracy i poza nią, a nowych pracowników otaczamy opieką i wsparciem dzięki naszej specjalnej grupie wdrożeniowej.

Polityka szacunku i otwartości owocuje przyjazną atmosferą pracy oraz pozytywnym nastawieniem pracowników. I to właśnie pracownicy, ci wszyscy serdeczni i gotowi do pomocy ludzie, są naszym największym atutem, dzięki któremu 3CARGO jest tak często polecane jako świetne miejsce do pracy.

2. Nasza misja i wizja to nie tylko puste słowa.

Ile razy zdarzyło Ci się pracować dla firmy bez misji i wizji, lub, co gorsza, z misją i wizją, które istnieją tylko na papierze, a w praktyce nikt ich nie zna i nikt się do nich nie stosuje? U nas to nie przejdzie, bowiem 3CARGO swoją misją i wizją żyje na co dzień. Misja naszej firmy jest wyznacznikiem naszych codziennych działań, a wizja kierunkowskazem, który nadaje kierunek naszym planom i aspiracjom.

Wyznajemy konkretne wartości, takie jak wysoka jakość obsługi, kompleksowość oraz indywidualne podejście do klienta. Wysoko cenimy sobie proekologiczne podejście do życia i do biznesu. Czy wiesz, że 3CARGO każdego dnia funduje swoim pracownikom obiady, by wyeliminować z użytku opakowania po daniach take away? Jeżeli szacunek do ludzi i do środowiska naturalnego to wartości szczególnie Ci bliskie, u nas poczujesz się jak w domu.

3. Gdy pracujesz dla firmy rodzinnej, stajesz się częścią tej rodziny.

3CARGO jest firmą rodzinną i staramy się pielęgnować tę rodzinną atmosferę pomimo dynamicznego rozwoju i wciąż powiększającego się zespołu. Kultywujemy czas spędzony razem, organizujemy wydarzenia, podczas których możemy spotkać się rodzinnie – z naszymi partnerami oraz dziećmi. Co roku świętujemy wspólnie Dzień Dziecka, a podczas firmowych Mikołajek nasi mali 3CARGO-wicze na całe popołudnie przejmują biuro. Nasz coroczny bal karnawałowy to z kolei świetna okazja do wskoczenia w elegancki ciuch i porwania swojej drugiej połówki na kolację i tańce.

W 3CARGO rodzice mogą liczyć na elastyczny grafik, który pomoże im sprawnie zorganizować opiekę nad dziećmi, a w sytuacjach nagłych – na możliwość przyprowadzenia dzieci ze sobą do biura.

Jako członek rodziny 3CARGO przekonasz się, że dużo się u nas dzieje także poza firmą (zajęcia sportowe, wspólne wycieczki, imprezy itp.). Jesteśmy zespołem ludzi z hobby, pasjami i zainteresowaniami, i bardzo chętnie zarażamy nimi innych.

4. We wzajemnych relacjach kierujemy się zasadą 3 x Z.

Zaufanie, zaangażowanie i zrozumienie – to dla nas podstawa do budowania relacji wewnątrz firmy oraz poza nią – z naszymi klientami i partnerami. Ufamy sobie, wspieramy się i angażujemy wspólnie siły pracując i budując sukces naszej marki. W 3CARGO funkcjonuje kilka tematycznych podzespołów pracowniczych – dyskutujemy, robimy burze mózgów i wdrażamy rozwiązania, co przekłada się na nasz realny wpływ na kształt firmy.

Dialog, współpraca i budowanie pozytywnych relacji są dla nas bardzo ważne, więc kandydaci na kierowników muszą wykazać się doskonałymi umiejętnościami interpersonalnymi. Osoby z Zarządu 3CARGO pracują razem z nami jako operacyjni członkowie zespołów – dzięki temu są dostępni dla wszystkich i zaangażowani w pracę firmy na wszystkich jej szczeblach.

5. Zapewnimy Ci doskonałe warunki do pracy.

Nasza siedziba to nowoczesny budynek magazynowo-biurowy oddany do użytku w 2017 roku. Mamy tu wszystko, czego nam potrzeba – wygodne i jasne pomieszczenia biurowe typu open space, klimatyzację, strefę komfortu, kuchnię i rozległy taras. Nasze Centrum Obsługi Towarów Celnych (COTC) jest obiektem eko-friendly – w energię zasila nas własna farma fotowoltaiczna, a o komfortową temperaturę w pomieszczeniach dba pompa ciepła z gruntowym wymiennikiem energii.

Nasza lokalizacja przy DK1 na granicy Czechowic-Dziedzic i Bielska oznacza szybki dojazd, a rozległy i monitorowany parking to koniec zmartwień o to, czy będzie gdzie bezpiecznie zostawić na cały dzień samochód!

6. Wykorzystamy Twój potencjał.

Wymagane doświadczenie – to zdanie chyba najczęściej przewija się przez oferty pracy. Doświadczenie jest ważne, to jasne, ale równie ważna jest osobowość, predyspozycje i chęć do nauki. W 3CARGO jesteśmy otwarci na zatrudnianie osób bez doświadczenia zawodowego, jeżeli podczas procesu rekrutacyjnego poczujemy, że iskrzy, że pasujesz do naszego teamu i masz potencjał do rozwoju. Wiele osób w firmie nauczyło się (lub nadal się uczy) wykonywanego zawodu właśnie dzięki otrzymaniu oferty pracy w 3CARGO i jesteśmy z tego dumni!

Nasza firma zapewnia różnego rodzaju szkolenia i kursy (np. cotygodniowy kurs angielskiego w siedzibie firmy). Co więcej, chętnie umożliwia swoim pracownikom udział w bezpłatnych szkoleniach, wykładach i warsztatach (w godzinach pracy), o ile mają one związek z wykonywanymi przez tych pracowników obowiązkami. Zaangażowanie i sukcesy na polu zawodowym są dostrzegane i często nagradzane wyższym stanowiskiem oraz szerszym zakresem obowiązków. Kto wie, może to właśnie z nami w końcu rozwiniesz swoje skrzydła!

7. W 3CARGO nie zaznasz nudy.

Jeśli jesteś osobą ambitną, pracowitą, która nie znosi rutyny i lubi nowe wyzwania, u nas z pewnością nie będziesz się nudzić! Praca w branży TSL to ciągły ruch i prawdziwa szkoła życia – u nas każdy dzień jest inny, każdego dnia poznajemy nowych ludźmi, realizujemy nowe projekty, napotykamy nowe wyzwania. Bywa wesoło, bywa stresująco, ale nigdy nie jest nudno!

Przekonaj się sam – sprawdź nasze oferty pracy w zakładce „Kariera”, aplikuj już dziś i dołącz do naszego zespołu! Zapraszamy 🙂

 

Firma transportowa 3CARGO zachęca do zapoznania się z innymi artykułami. Spedycja międzynarodowa – odkryj jej tajniki!

Siedziba firmy

ul. Świerkowicka 36
43-502 Czechowice-Dziedzice
POLSKA

+48 32 780 1111

+48 537 400 651

office@3cargo.com

Polityka prywatnościKlauzula informacyjna

Oddział firmy

Rokszyce II 10a
97-371 Piotrków Trybunalski
POLSKA

+48 793 657 676

w.maska@3cargo.com


Pozostańmy w kontakcie

Dołącz do środowiska ludzi z pasją! Śledź nasze kanały w mediach społecznościowych, dziel się swoimi opiniami i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami oraz ciekawostkami z branży TSL.Copyright © 3 CARGO 2017 | Realizacja: Grabowski Sound & Image